Tlen potrzebny do… ZDROWIA! - Max Kuchnie
Tlen potrzebny do… ZDROWIA! - Max Kuchnie
INFOLINIA: 
17 777 39 20
Strona główna Producenci AGD BOSCH Tlen potrzebny do… ZDROWIA!
BOSCH

Tlen potrzebny do… ZDROWIA!

Kiedyś gwarancją sterylnie czystego prania było wielogodzinne gotowanie skarpetek, krochmalenie pościeli i prasowanie każdego elementu garderoby, nawet bielizny. Wszystko po to, by wyeliminować jak najwięcej bakterii. Dziś wystarczy aktywny tlen.

„Utlenianie" bakterii, czyli jak działa ActiveOxygen


Gotowanie, prasowanie, krochmalenie czy pranie w bardzo wysokich temperaturach to do tej pory powszechnie stosowane sposoby na skuteczne zwalczanie niewidzialnego wroga – bakterii. W końcu czego nie robi się dla zdrowia. Na szczęście cichy, bezszelestny i niewidoczny gołym okiem przeciwnik staje się zupełnie bezbronny w starciu ze współczesną technologią: aktywnym tlenem. ActiveOxygen, czyli aktywny tlen, to specjalna funkcja, w którą zostały wyposażone pralki marki Bosch. Uruchamia się ją za pomocą tylko jednego przycisku i można dodać do większości programów prania. Po włączeniu funkcji ActiveOxygen, do bębna pralki zostaje uwolniona pierwsza dawka aktywnego tlenu. Druga zostaje wyemitowana pod koniec prania. W ten sposób bakterie i drobnoustroje zostają wyeliminowane w 99,99%*, a ubrania stają się sterylnie czyste. Aktywny tlen ma jeszcze jedną przewagę nad dotychczasowymi sposobami walki z drobnoustrojami – działa skutecznie w bardzo niskich temperaturach. Dzięki temu nawet delikatnie tkaniny będą sterylnie czyste. Ponadto technologia ActiveOxygen™ chroni strukturę i kolor materiału, zapewniając ubraniom świetną kondycję na długi czas.


Z troski o zdrowie: specjalny program AntyAlergia


Higiena i czystość są szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergię. Program Anty- Alergia jest dopasowany do potrzeb tych, którzy mają skłonności do uczuleń. Dzięki bardzo dokładnemu płukaniu tkaniny będą pozbawione resztek detergentu, który może okazać się szczególnie drażniący dla alergików lub małych dzieci. Pralki Bosch z funkcją ActiveOxygen przeznaczone są dla tych, którzy troszczą się o innych, ale pragną wieść przyjemne życie wolne od trosk i zmartwień.


Pralka Bosch WAW 24740PL z technologią ActiveOxygen™:


• Funkcja ActiveOxygen – higieniczne pranie w niskich temperaturach
• Program ActiveOxygen Refresh – odświeżanie prania bez wody i detergentu
• Programy specjalne, w tym program AntyAlergia
• Załadunek: 9 kg
• Klasa efektywności energetycznej: A+++ w zakresie od „A+++" do „D"
• Poziom hałasu pranie dB (A) re 1 pW: 48
• Silnik EcoSilence Drive

Więcej informacji o produktach i marce Bosch znajduje się na stronie www.bosch-home.pl