Moc inteligentnych sprzętów Candy: zawartość winiarki pod pełną kontrolą
Moc inteligentnych sprzętów Candy: zawartość winiarki pod pełną kontrolą
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna CANDY Moc inteligentnych sprzętów Candy: zawartość...

CANDY


Moc inteligentnych sprzętów Candy: zawartość winiarki pod pełną kontrolą

Zaawansowane technologicznie sprzęty AGD pozwalają nam tworzyć inteligentny dom, którym zarządzać możemy dużo łatwiej, oszczędzając w ten sposób czas i kreując przyjazną w użytkowaniu przestrzeń. Sprawdź, jak w tę ideę wpisują się winiarki Candy DiVino.

W łączności z chłodziarką

 

Zdalne zarządzanie domowymi sprzętami powoli staje się naszą codziennością. Dlaczego by zatem nie skorzystać z tej możliwości w przypadku winiarki? Sterowanie pracą chłodziarki z pomocą łatwej w obsłudze aplikacji będzie jeszcze bardziej intuicyjne, ale dedykowana aplikacja Candy może też przenieść naszą przygodę z winem na całkiem nowy poziom.

 

Inteligentna obsługa w stylu Simply-Fi

 

Aplikacja Simply-Fi przynosi nam szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym obsługa winiarki staje się bezproblemowa, a dostosowanie jej parametrów do rodzaju przechowywanych win jest banalnie proste. Z poziomu aplikacji mamy bowiem dostęp do programów specjalnych Candy Wine Cellar, które automatycznie dobierają właściwą temperaturę do zawartości naszej winiarki.

Dodatkowo aplikacja daje nam możliwość prowadzenia katalogu zapasów wina. Wystarczy uzupełniać go, kiedy wkładamy nową butelkę wina do chłodziarki lub też kiedy którykolwiek z trunków się skończy, by mieć bieżący podgląd na stan naszej kolekcji.

Aplikacja zawiera również bazę dostarczającą nam informacje techniczne odnośnie do samego urządzenia, zapewniając nam szybki dostęp do specyfikacji, instrukcji obsługi oraz umożliwiając szybki kontakt z serwisem.

 

Stań się znawcą win – aplikacja hOn

 

Świat wina jest fascynujący, a jego odkrywanie krok po kroku może stać się przygodą życia. Z aplikacją hOn doświadczenie wyboru i kupowania wina przestanie być dezorientujące. Narzędzie pozwala nam zeskanować etykietę wina, by uzyskać kompletne informacje o każdym z win, łącznie z warunkami przechowywania czy potrawami, z którymi współgrać będzie smak danego wina.

Ale to nie wszystko! Jeśli na bieżąco prowadzić będziemy listę przechowywanych win, aplikacja stworzy dla nas oś czasu, dzięki której sprawdzimy obecny stan winiarki, ale też powrócimy do win, w których rozsmakowaliśmy się w przeszłości. Zarządzanie kolekcją win też może być wyjątkowym doznaniem.