Otocz ulubione wina najlepszą opieką - Postaw na winiarki Candy DiVino
Otocz ulubione wina najlepszą opieką - Postaw na winiarki Candy DiVino
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna CANDY Otocz ulubione wina najlepszą opieką - Postaw na...

CANDY


Otocz ulubione wina najlepszą opieką - Postaw na winiarki Candy DiVino

Stylowy design, niezawodne działanie i wysoka funkcjonalność – wszystko to łączą w sobie chłodziarki do wina marki Candy z linii DiVino.

W świecie wina o perfekcyjnym smaku i aromacie

 

Nawet niewielkie uchybienie odnośnie do temperatury serwowanego wina może mieć ogromny wpływ na jego smak. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie schłodzenie go przed podaniem. Winiarki Candy pozwolą nie tylko częstować winem w najlepszym jego wydaniu, lecz także przechowywać je w optymalnych warunkach – również pod względem poziomu wilgotności, pozycji czy redukcji wibracji.

 

Pojemność, jakiej potrzebujesz

 

Podobno kolekcja win zawsze szybko się rozrasta, dlatego, wybierając winiarkę, warto postawić na tę o większej pojemności, niż wydaje nam się potrzebna. Marka Candy proponuje nam chłodziarki o pojemności od 7 do 82 butelek. Wina przechowywane są w nich na drewnianych lub chromowanych półkach ze stali nierdzewnej – odpowiednio wyprofilowanych, by zapewnić butelkom stabilną pozycję. Półki są delikatnie nachylone, co gwarantuje ciągłe nawilżenie korka, zapobiegające jego wysychaniu. Zapewnia to szczelność butelek i nie dopuszcza do nadmiernego utleniania wina. Poziom wilgotności w chłodziarkach DiVino utrzymywany jest w przedziale od 50 do 80%.

 

Intuicyjne sterowanie i strefy dla wszystkich typów win

 

Winiarki Candy wyposażone są w elektroniczne panele sterowania. Ich obsługa jest równie łatwa, co precyzyjna. Dostępny zakres temperatur to od 7 do 18°C, ale znajdziemy tu również gotowe programy dedykowane dla win białych, czerwonych oraz musujących. Wśród chłodziarek z linii DiVino dostępne są także modele dwustrefowe, w których możemy ustawić oddzielną temperaturę dla poszczególnych stref. Dzięki temu w jednej chłodziarce jesteśmy w stanie przechowywać różne typy wina w odpowiadających im warunkach.

 

Wibracje ograniczone do minimum

 

Sama konstrukcja chłodziarek Candy i zastosowane w nich komponenty decydują o ich cichej pracy oraz niskim poziomie wibracji – co również jest nie bez znaczenia dla ostatecznego smaku wina. Ograniczenie powodowanych przez urządzenie drgań osiągnięte zostało poprzez zastosowanie najwyższej jakości sprężarki. W większości modeli wibracje dodatkowo tłumione są przez odpowiednio zaprojektowane drewniane półki.

 

Elegancja i styl winiarek Candy

 

Chłodziarki DiVino to kompozycja doskonała również pod względem designu. Czarna obudowa pięknie współgra z drewnianymi lub chromowanymi półkami. Wnętrze ukryte za przeszklonymi drzwiami, chroniącymi wino przed promieniami UV, podświetlane jest za pomocą lamp ledowych. Klasyczny design z ciekawym podświetleniem doda elegancji całej kuchennej aranżacji.