Połączony świat AGD Candy – odkryj aplikację hOn
Połączony świat AGD Candy – odkryj aplikację hOn
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna CANDY Połączony świat AGD Candy – odkryj aplikację...

CANDY


Połączony świat AGD Candy – odkryj aplikację hOn

Inteligentny dom to taki, dzięki któremu oszczędzasz czas, a codzienne obowiązki stają się dużo łatwiejsze. Marka Candy proponuje nam rozwiązania, za sprawą których zarządzanie domowymi sprzętami może okazać się nie tylko proste, ale wręcz przyjemne.

Aplikacja Candy to przestrzeń, z poziomu której otrzymujesz dostęp do wszystkich niezbędnych w domu urządzeń. Intuicyjny interfejs pozwoli poruszać się po wszystkich funkcjach, nawet takich, które są dla Ciebie zupełną nowością. Odkryje przed nami pełen wachlarz możliwość i da dostęp do wskazówek, dzięki którym nasze sprzęty będą działać jeszcze wydajniej. Znajdziesz tu przewodniki po programach, ale i konserwacji, przepisy kulinarne i pełne niespodzianek treści specjalne.

 

Aplikacja hOn – poznaj pełnię możliwości swojego AGD

Mutlicontrol

 

Poprzez aplikację hOn swoje sprzęty masz pod ciągłą kontrolą. Monitorujesz ich pracę, uruchamiasz i wyłączasz je zdalnie, również wtedy gdy jesteś poza domem. Z dowolnego miejsca jesteś w stanie zarządzać ich aktywnością, dostosowując ich działanie do swojego planu dnia i zmieniających się okoliczności.

 

Kompletne instrukcje

 

Wskazówki krok po kroku, odpowiedzi na pytania, które rozwieją wszelkie wątpliwości, instrukcje wyjaśniające, jak czerpać korzyści z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez urządzenie – wszystko po to, by w pełni doświadczyć możliwości sprzętów Candy.

 

Dedykowane treści

 

Potencjał urządzeń Candy jest niemal nieograniczony, dlatego by wykorzystać go maksymalnie, w aplikacji hOn możesz korzystać z zestawu specjalnie przygotowanych treści. Poznaj przepisy kulinarne, tipy i porady, które dostarczą Ci radości z wykonywania codziennych obowiązków i sprawią, że realizacja rutynowych zadań przyniesie jeszcze większą satysfakcję.

 

Najlepsza konserwacja

 

Odpowiednie czyszczenie urządzeń AGD oraz ich cykliczna konserwacja daje pewność, że ich efektywnym działaniem będziemy cieszyć się przez długi czas. Aplikacja hOn dostarczy wiedzy na temat najlepszych sposobów czyszczenia sprzętów, ale też będzie pomocna, jeżeli coś pójdzie nie tak. W razie kłopotów pozwoli połączyć się z autoryzowanym serwisem Candy, by zapewnić wsparcie fachowców w czasie rzeczywistym.

 

Wydajność pod nadzorem

 

Sposób działania, efektywność i pobór energii – do tych wszystkich informacji możesz mieć dostęp na bieżąco. Aplikacja monitoruje wydajność Twoich urządzeń, a Ty domowy budżet masz zawsze pod kontrolą.