Automatyczny ekspres do kawy ECAM 650.75.MS - Max Kuchnie
Automatyczny ekspres do kawy ECAM 650.75.MS - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna DELONGHI Nowoczesny design i wysoka technologia -...

DELONGHI


Nowoczesny design i wysoka technologia - Automatyczny ekspres do kawy ECAM 650.75.MS

Idealne połączenie nowoczesnego designu,wysokiej klasy technologii oraz wygody użytkowania. W ECAM 650.75.MS wszystkie napoje, począwszy od esencjonalnego espresso, poprzez aksamitne cappuccino, na zachwycającym latte macchiato kończąc, mogą zostać łatwo dopasowane do Twoich preferencji dzięki intuicyjnemu dotykowemu wyświetlaczowi. PrimaDonna Elite pozwala rozkoszować się ulubionymi napojami w takiej formie, jaką lubisz najbardziej. Rozkoszuj się nieskończoną różnorodnością napojów i wypróbujwspaniałą gorącą czekoladę, która wprowadzi do pełnej palety kawodrobinę słodyczy.

To pierwszy ekspres De'Longhi z funkcją łączenia się z Twoim telefonem poprzez mobilną aplikację. Dzięki aplikacji SMART COFFEE możliwe jest zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizacja a nawetstworzenie zupełnie nowych przepisów kawowych od podstaw!

 

DOTYKOWY KOLOROWY WYŚWIETLACZ TFT

 

Intuicyjny i interaktywny panel sterowania (rozdzielczość 4.3") umożliwia nieograniczony dostęp do ulubionych kaw, dostosowanie każdej z nich do własnych preferencji smakowych oraz zapisania spersonalizowanych przepisów w jednym z 6 dostępnych profili użytkownika.

 

PERSONALIZACJA PRZEPISÓW

 

Wszystkie napoje, począwszy od esencjonalnego espresso,poprzez aksamitne cappuccino, na zachwycającym latte macchiato kończąc, mogą zostać łatwo dopasowane do Twoich preferencji.

 

FUNKCJA GORĄCEJ CZEKOLADY

 

ECAM 650.75.MS posiada funkcję umożliwiającą przygotowanie gorącej czekolady w dedykowanym dzbanku. Wystarczy dowolna czekolada w proszku i wybór jednego z 3 poziomów gęstości, aby móc delektować się chwilą czekoladowej przyjemności!

 

APLIKACJA MOBILNA

 

PrimaDonna Elite to pierwszy ekspres De'Longhi z funkcją łączenia się z telefonem poprzez mobilną aplikację. Dzięki aplikacji SMART COFFEE możliwe jest zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizacja a nawet stworzenie zupełnie nowych przepisów kawowych od podstaw!

 

FUNKCJONALNOŚĆ

 • Innowacyjna Aplikacja SMART COFFEE, umożliwiająca przygotowywanie nowych kaw, testowanie własnych przepisów oraz będąca źródłem porad i instrukcji dla użytkownika
 • Szeroko paleta dostępnych napojów, które mogą być łatwo modyfikowane.
 • 6 profili użytkownika + dodatkowy profil "Gość"
 • Praktyczny termiczny dzbanek na mleko z zintegrowaną w pokrętle funkcją CLEAN (automatyczne czyszczenie układu spieniania mleka)
 • Automatyczny system spieniania mleka LatteCrema do tworzenia pianki o idealnej konsystencji
 • Funkcja MOJA CZEKOLADA z dedykowaną karafką
 • Obudowa: front i góra ze stali nierdzewnej
 • Wyjmowana tacka spływowa (z elementami, które można myć w zmywarce) ze wskaźnikiem poziomu wody
 • Wyjmowany, bezprzewodowy, łatwy w czyszczeniu system zaparzający
 • Cichy młynek żarnowy z 13-stopniową regulacją mielenia
 • Dotykowy kolorowy wyświetlacz TFT (4,3") z menu w języku polskim 

 

 Więcej informacji o produktach i marce Delonghi na stronie www.delonghi.com/pl-pl