Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

DUNAVOX - Ekspert w chłodzeniu

Ulubione0

Nowoczesna kuchnia nie jest kompletna bez najnowszych chłodziarek do wina. Nie ważne jakie wina chcesz przechowywać, nasze jedno i dwustrefowe chłodziarki zaspokoją Twoje potrzeby. Mamy również opcję drzwi ze stali nierdzewnej i całkowicie szklanych drzwi. Nasze chłodziarki przyniosą najnowszą technologię do Twojego domu.

dunavox

Chłodziarki do wina to urządzenia, które przechowują wino w odpowiednich warunkach dla tego rodzaju trunku. Niestety ani lodówka ani efektowny stojak na butelki, który dostaliśmy w prezencie od znajomych nie zastąpi profesjonalnej winiarki. Aby zachować najlepsze właściwości wina warto zainwestować w odpowiedni do tego sprzęt. Producenci sprzętu AGD wychodzą nam na przeciw, oferując wiele chłodziarek do wina.
 

Chłodziarki do wina przede wszystkim posiadają temperaturę wyższą niż w przypadku zwykłej lodówki. Należy pamiętać, że odpowiednia temperatura dla wina zależy od rodzaju trunku. Najlepszą temperaturą dla większości białych win jest około 10ºC, natomiast dla win czerwonych – około 15-18ºC.

Wybór chłodziarek jest bardzo duży. Najprostsze modele to urządzenia jednostrefowe. Utrzymywana jest w nich stała temperatura. Dla osób, które zainteresowane są przechowywaniem różnych rodzajów win prezentujemy wielostrefowe chłodziarki do wina. Z pewnością są to urządzenia droższe ale za to posiadające więcej możliwości. Wydzielone strefy i różnorodne parametry, gwarantują pełen komfort użytkowania. Dzięki temu możliwe jest jednocześnie schładzanie, jak i długotrwałe przechowywanie różnych gatunków i rodzajów win.

Katalog Dunavox dostępny jest na stronie kochamwino.pl/upload/katalog-dunavox-2017.pdf

Więcej informacji o produktach i marce Dunavox na stronie dunavox.com/pl

Zobacz również

Witamy w świecie chłodziarek na wino!

Witamy w świecie chłodziarek na wino!

To właśnie nasza specjalność - wiemy jak i gdzie przechowywać wina, Państwu pozostawiamy...

Ekskluzywna kolekcja wolnostojących winiarek - najlepsze do przechowywania Twojej cennej kolekcji win.

Ekskluzywna kolekcja wolnostojących winiarek -...

Nasze ekskluzywne chlodziarki do wina są ważną częścią każdej nowoczesnej kuchni. Mogą być...