Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Ekskluzywna kolekcja wolnostojących winiarek - najlepsze do przechowywania Twojej cennej kolekcji win.

Ulubione0

Urządzanie poszczególnych pomieszczeń domu wymaga przede wszystkim troski o kompleksowe wyposażenie, zwracając uwagę m.in. na aspekty funkcjonalności oraz estetyki. Tak jak podstawą aranżacji salonu jest wygodna kanapa, tak doskonałym uzupełnieniem w kuchni jest chłodziarka do wina. Spośród szeroko dostępnych modeli, wyzwanie stanowi wybór tej odpowiedniej. Domownicy stają przed trudnym dylematem wolnostojąca czy do zabudowy?

dunavox

Nasze ekskluzywne chlodziarki do wina są ważną częścią każdej nowoczesnej kuchni. Mogą być termoelektryczne wolnostojące lub zabudowane dzięki ich kompresorowej technologii. Mają drzwiczki z czarnego szkła lub inox, uchwyty oraz wyjmowane drewniane półki. Nasze chłodziarki z ekskluzywnej kolekcji są najlepsze do przechowywania Twojej cennej kolekcji win.

Dunavox DAU-46.146DB / Dunavox DAU-46.146DSS

Dwustrefowa chłodziarka do zabudowy ekskluzywnej linii modeli do zabudowy kuchennej. Jej elegancki wygląd, stalowa obudowa połączona ze szkłem oraz nowoczesny uchwyt ze stali szlachetnej znakomicie prezentują się w nowoczesnych kuchniach. Butelki wina leżą na drewnianych półeczkach. Ten model przeznaczony jest do zabudowy pod blat.


Dunavox DX-94.270SDSK / Dunavox DX-94.270DBK
Model z serii Dunavox Exclusive, z dowma strefami chłodzenia. Piękna i elegancka obudowa zewnętrzna oraz uchwyt ze stali szlachetnej nadają szczególnego i nowoczesnego wyglądu. Idealnie wpasuje się w aranżację wielu kuchni. Butelki umieszczone są na drewnianych półkach i podświetlone są błękitnym światłem. 

Dunavox DX-166.428DBK / Dunavox DX-166.428SDSK 
Dwustrefowy model marki Dunavox. Eleganckie wykończenie tej chłodziarki oraz uchwyt ze stali szlachetnej sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej kuchni. Butelki spoczywają na drewnianych półkach. 

Katalog Dunavox dostępny jest na stronie kochamwino.pl/upload/katalog-dunavox-2017.pdf

Więcej informacji o produktach i marce Dunavox na stronie dunavox.com/pl

 

 

 

 

Zobacz również

Nowoczesna podblatowa chłodziarka na wino Dunavox

Nowoczesna podblatowa chłodziarka na wino Dunavox

Winiarki to specjalne szafki z przeszklonymi drzwiami oraz drewnianymi półkami, które są...

Witamy w świecie chłodziarek na wino!

Witamy w świecie chłodziarek na wino!

To właśnie nasza specjalność - wiemy jak i gdzie przechowywać wina, Państwu pozostawiamy...