Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Najnowsze technologie zintegrowanych chłodziarek na wino DUNAVOX.

Ulubione0

Wino towarzyszy nam od lat a jego smak jest niezmiennie nieocenioną przyjemnością. Zintegrowane chłodziarki na wino, gwarantują doskonałe warunki dojrzewania najbardziej wymagających trunków jakimi są właśnie wina. Dzięki wydzielonym strefom temperatury możliwe jest przechowywanie różnych rodzajów win. Liczne funkcje oraz najnowsze technologie, kótre posiadają zapewniają pełen komfort i najwyzszy poziom obsługi.

dunavox

Marka Dunavox przedstawia modele zintegrowanych chłodziarek do wina:

Dunavox DAB-36.80DB / Dunavox DAB-36.80DSS
Dwustrefowa chłodziarka do zabudowy z ekskluzywnej linii do zabudowy kuchennej. Jej elegancki wygląd, stalowa obudowa połączona ze szkłem oraz nowoczesny uchwyt ze stali szlachetnej znakomicie prezentują się w nowoczesnych kuchniach. Butelki wina leżą na drewnianych półeczkach. 

Dunavox DX-57.146DBK / Dunavox DX-57.146DSK 
Chłodziarka do zabudowy marki Dunavox z dwoma strefami chłodzenia należy do ekskluzywnej linii modeli do zabudowy kuchennej. Piękna i elegancka obudowa zewnętrzna oraz uchwyt ze stali szlachetnej nadają jej nowoczesnego wyglądu, który idelanie dopasowuje się do każdego rodzaju kuchni. Butelki umieszczone są na drewnianych półkach. 
 
Dunavox DAB-89.215DB / Dunavox DAB-89.215DSS
Dwustrefowy model do zabudowy. Elegnackie wykończenie chłodziarki oraz uchwyt ze stali szlachetnej sprawiają, że urządzenie jest idealnym uzupełneiniem nowoczesnej kuchni. Butelki spoczywają na drewnianych półkach. 

Dunavox DX-89.215BDBK / Dunavox DX-89.215BSDSK
Model z serii Dunavox z dwoma strefami chłodzenia. Dwie oddzielne strefy temperatury, każde oddzielone od siebie, pozwalają na uzyskanie optymalnych warunków przechowania w jednym urządzeniu. Kuszące eleganckim wyglądem, stanowią idealne wyposazenie do współczesnej kuchni. Butelki umieszczone są na drewnianych półkach. 

Zintegrowane chłodziarki do wina to idealne rozwiązanie dla koneserów wina. Zapewniają najbardziej optymalne warunki jego przechowywania. Wszystkie modele są tak zaprojektowane aby stworzyć odpowiednie warunki do przechowywania tego rodzaju trunków. Modele są tak zaprojektowane aby łatwo można bylo je wkomponować w aranżację kuchni. 

Katalog Dunavox dostępny jest na stronie kochamwino.pl/upload/katalog-dunavox-2017.pdf

Więcej informacji o produktach i marce Dunavox na stronie dunavox.com/pl


Zobacz również

Nowoczesna podblatowa chłodziarka na wino Dunavox

Nowoczesna podblatowa chłodziarka na wino Dunavox

Winiarki to specjalne szafki z przeszklonymi drzwiami oraz drewnianymi półkami, które są...

DUNAVOX - Ekspert w chłodzeniu

DUNAVOX - Ekspert w chłodzeniu

Chłodziarki do wina to urządzenia, które przechowują wino w odpowiednich warunkach dla tego...