Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Nowoczesna podblatowa chłodziarka na wino Dunavox

Ulubione0

Od 2006 zwiększamy udział w rynku HoReCa. Chłodziarki mają eleganckie, czarne odudowy, wewnętrzne oświetlenie, zamykane na klucz drzwiczki, ochronę przed drganiami i filtry węglowe. Wszytkie te cechy spraiają, że chłodziarki przechowują wino w optymalnych warunkach.

dunavox

Winiarki to specjalne szafki z przeszklonymi drzwiami oraz drewnianymi półkami, które są przeznaczone na wino. Winiarki mogą być wolnostojące lub przeznaczone do zabudowy, również podblatowe. Przede wszystkim zapewniają idealne warunki przechowywanym trunkom jak również prawidłową wilgotność powietrza do przechowywania wina.
 
Marka Dunavox przedstawia podblatową chłodziarkę na wino - urządzenie, dzięki któremu Twój ulubiony trunek zawsze będzie miał idealną temperaturę. Dunavox DX-7.22BK oraz Dunavox DX-7.22SSK jest to najmniejszy model do zabudowy z serii Dunavox Exclusive. Eleganckie wykończenie tego urządzenia ora uchwyt ze stali szlachetnej sprawiają, że ten model jest idealnym dodatkiem do nowoczesnej kuchni. Butelki spoczywają na drewnianych półkach i są podświetlone delikatnym błękitnym światłem. Ten model należy do serii zaprojektowanej wyłącznie do zabudowy podblatowej. 

Producent chłodziarek na wino Dunavox nieustannie rozwija ofertę w zakresie chłodnictwa. Prezentowane urządzenia są najwyższej jakości i doskonale dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Najnowsze technologie oraz materiały najwyższej jakości z jakich zostały wyprodukowane sprawiają, że wina każdego rodzaju są przechowywane tak jak być powinny. 

Katalog Dunavox dostępny jest na stronie kochamwino.pl/upload/katalog-dunavox-2017.pdf

Więcej informacji o produktach i marce Dunavox na stronie dunavox.com/pl
 

Zobacz również

Ekskluzywna kolekcja wolnostojących winiarek - najlepsze do przechowywania Twojej cennej kolekcji win.

Ekskluzywna kolekcja wolnostojących winiarek -...

Nasze ekskluzywne chlodziarki do wina są ważną częścią każdej nowoczesnej kuchni. Mogą być...

Najnowsze technologie zintegrowanych chłodziarek na wino DUNAVOX.

Najnowsze technologie zintegrowanych chłodziarek...

Marka Dunavox przedstawia modele zintegrowanych chłodziarek do wina: Dunavox DAB-36.80DB...