Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Witamy w świecie chłodziarek na wino!

Ulubione0

Na czym polega właściwe przechowywanie wina? Jak możemy dbać o nie, jednocześnie nie rujnując domowego budżetu, a zawsze mając butelki szlachetnego trunku w zasięgu ręki?

dunavox

To właśnie nasza specjalność - wiemy jak i gdzie przechowywać wina, Państwu pozostawiamy wybór naszych modeli chłodziarek na wino - od najmniejszych, o nowoczesnych wzorach, idealnych do postawienia na szafce w kuchni na małą kolekcję win - po większe, na duże zbiory kolekcjonerskie. Wszystkie proponowane chłodziarki mają nowoczesny system chłodzenia, termoelektryczny i przyjazny środowisku bądź kompresorowy, z łatwym do odczytania wyświetlaczem poziomu ustawionej temperatury.

Jeszcze kilka lat temu miłośnicy wina nie mieli wielkiego wyboru - piwnice pasywne podziemne budować można było tylko w niektórych domach, a szafy i witryny chłodzące projektowane były dla dużych restauracji i ich koszt wykraczał zdecydowanie poza przeciętny budżet. Domowe lodówki nie nadają się do przechowywania wina - temperatura w nich jest zbyt niska (4 stopnie C), wino zbyt szybko dojrzewa, traci własciwy aromat i smak.
 

Teraz, dzięki rozwojowi technologii, niewielkie urządzenia do przechowywania wina stały się bardzo przystępne cenowo. Różnorodna stylistyka niewielkich chłodziarek pozwala dopasować odpowiedni model do każdego wnętrza. Już nie ma przeszkód, każdy może zapewnić swoim winom właściwe warunki przechowywania! I pić lepsze wino, o rozwiniętym smaku i właściwym dla niego aromacie.

Katalog Dunavox dostępny jest na stronie kochamwino.pl/upload/katalog-dunavox-2017.pdf

Więcej informacji o produktach i marce Dunavox na stronie dunavox.com/pl 

Zobacz również

DUNAVOX - Ekspert w chłodzeniu

DUNAVOX - Ekspert w chłodzeniu

Chłodziarki do wina to urządzenia, które przechowują wino w odpowiednich warunkach dla tego...

Najnowsze technologie zintegrowanych chłodziarek na wino DUNAVOX.

Najnowsze technologie zintegrowanych chłodziarek...

Marka Dunavox przedstawia modele zintegrowanych chłodziarek do wina: Dunavox DAB-36.80DB...