Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów kuchennych.

Ulubione0

Jako światowy lider w projektowaniu i produkcji okapów kuchennych do użytku domowego, Elica to ruch i stabilność, kompetencja i ciekawość, rewolucja i solidność. Już od początku swej przygody w latach 70. firma hołduje zasadom, która wyróżniła ją jako wysoko wykwalifikowanego partnera w sektorze. Dynamizm, wytrwałość, wyrafinowanie są od zawsze silnikiem, który napędza firmę Elica do zmiany i do poszukiwania „powiewu świeżości", prowadząc ją w kierunku nieodkrytych horyzontów, bogatych w możliwości.

ELICA

DUCH EWOLUCJI
Elica widzi zmianę jako nieskończone możliwości; jej duch żywi się zaangażowaniem, energią, ciekawością i pragnieniem przewyższenia samego siebie. Myślenie z pasją, myślenie innowacyjne, myślenie autentyczne: od zawsze kwintesencja naszej firmy.

Powietrze w każdym domu może zostać zaprojektowane: "Jesteśmy AIRchitektami": tak właśnie ujął to Prezes Elica Group Francesco Casoli - "architektura powietrza", zaprojektowana i stworzona przez inżynierów, badaczy, projektantów, menedżerów jakości, instalatorów, menedżerów projektu oraz menedżerów laboratorium.

WIZJA PRZYSZŁOŚCI
„Przypisanie ogromnej wartości klientom i profesjonalistom na polu wentylacji, filtrowania i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach domowych" F.Casoli Powiew Świeżości jest wartością przypisywaną przez firmę Elica do teraźniejszości i przyszłości ludzi; jest otwarciem na pomysły, wyzwania, ludzi, jest wyobrażeniem i budowaniem lepszego jutra. Dzięki opracowaniu produktów dbających o wentylację, filtrowanie i oczyszczanie powietrza, Elica działa dotrzymując wiary swojej dalekowzrocznej wizji projektowej i realizacyjnej, na rzecz dobra pierwszej potrzeby, które należy chronić. Powietrze jest cenne i należy do wszystkich: ta świadomość określa kierunek prac firmy Elica – od zawsze aktywnej w propagowaniu kultury eko-designu i nowej wrażliwości – , dążących do estetyki emocjonalnej ukształtowanej przez funkcjonalność, o pionierskim i wyróżniającym się charakterze pod względem rozwiązań technologicznych, o intuicyjnych rozwiązaniach w montażu i obsłudze oraz o konkurencyjnej wartości na rynku.

WŁOSKA DOSKONAŁOŚĆ
Świadoma swych włoskich korzeni i dzięki solidnemu bagażowi wiedzy technicznej i intuicji estetycznej, Elica porusza się w świecie z pełną naturalnością, wnosząc niepowtarzalną jakość Made in Italy do światowego kontekstu przemysłowego. Nasze ideały znajdują swój wyraz w rzemieślniczej dbałości o szczegóły, w doskonałości technologicznej i w surowej kontroli procesów produkcyjnych. Od ołówka designera po ręce rzemieślnika; od techniki po wiedzę specjalistów odpowiedzialnych za jakość skończonego produktu: tak wygląda nasz włoski sposób pracowania.

KULTURA I PASJA PRZEMYSŁOWA
Nasza filozofia i nasza metoda opierają się na zbiorowym uczestnictwie, na wymianie wiedzy dotyczącej projektowania i konstruowania, na globalności kompetencji, gdzie mechanika łączy się z nauką, dynamika płynów z elektroniką, a sztuka jest pożywką designu. Relacje bez barier, między robotnikami prowadzącymi dialog z managerami, designerami konfrontującymi się z twórcami prototypów, inżynierami rozmawiającymi z artystami, spowodowały powstanie innej mentalności, bogatej w pasje i poświęconej projektowaniu i ciągłej innowacji.

ROZWÓJ FIRMY I LUDZI
Dla firmy Elica rozwój oznacza predyspozycję do poprawy, zrównoważonej innowacji i przyszłości - to wartości jakie Elica głosi od zawsze. Elica jest firmą, która ewoluuje tworząc ciągle nowe produkty i procesy ich realizacji; jest firmą, która wzrasta z każdym projektem, zasilając wiedzę, zdolności i talent osób. Inwestowanie w specjalizację kompetencji, w jakość relacji i w przestrzeń roboczą jest wyróżnikiem firmy Elica, którego nie może zabraknąć.

Więcej informacji o produktach i marce Elica na stronie: elica.com/PL-pl 

Zobacz również

STAR - Gwiazda  w kuchni

STAR - Gwiazda w kuchni

GWIAZDA W KUCHNI Okap wyspowy Star jest najdroższym okapem zaprojektowanym dla linii Evolution,...

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni - Okapy Elica

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni -...

CICHOŚĆ DZIAŁANIA I ZASYSANIE POWIETRZA  Wysokiej wydajności, niezwykle ciche okapy...