Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

KLASYCZNE ZAMIŁOWANIE DO NOWOCZESNOŚCI

Ulubione0

Istnieje niesamowicie ogromny wybór rozlicznych rodzajów okapów, które są dzisiaj bardzo chętnie proponowane przez producentów mocno wymagającym klientom. Marca Elica oferuje szeroki wachlarz okapów, które są zróżnicowane ze względu na materiały, z jakich są wykonane, style, kolorystykę oraz jakość. Nasuwa się w związku z tym pytanie – jak wybrać okap, którego zakupu nie będziemy żałować?

ELICA

Okap Sweet harmonijnie wpasuje się w każde współczesne pomieszczenie i przestrzeń domową. Wykorzystanie do budowy technopolimeru umożliwia uzyskanie miękkich linii, łagodzących mocne kształty. Cienka linia ze stali charakteryzuje efektowny system pochłaniania obwodowego, który umożliwia zwiększanie ilości pochłaniania dymów powstających podczas gotowania

Wysoka wydajność

Doskonałe osiągi to wielki plus modeli posiadających tę właściwość. Optymalne zdolności wychwytywania oparów przy wydajności pomiędzy 600 a 700 m³/h oraz maksymalnym poziomie hałasu pomiędzy 60 a 65 db(A) (wartość odniesienia zmienia się w zależności od kategorii zastosowanych okapów).

Long Life Filter
W tym przypadku plusem jest filtr przeciwzapachowy o wyjątkowo wysokim poziomie skuteczności oraz możliwością regeneracji i trwałością nawet do 3 lat, podczas, gdy średnia trwałość filtrów standardowych to 3 do 6 miesięcy. Aby zachować te właściwości, filtr wymaga prostej konserwacji: mycie co 2 lub 3 miesiące w gorącej wodzie z dodatkiem delikatnego detergentu (można również umyć filtr w zmywarce w temperaturze 65 stopni) i wysuszenie w piekarniku przez 10 minut w temperaturze 100 stopni.

Więcej informacji o produktach i marce Elica na stronie elica.com/PL-pl 

Zobacz również

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni - Okapy Elica

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni -...

CICHOŚĆ DZIAŁANIA I ZASYSANIE POWIETRZA  Wysokiej wydajności, niezwykle ciche okapy...

STAR - Gwiazda  w kuchni

STAR - Gwiazda w kuchni

GWIAZDA W KUCHNI Okap wyspowy Star jest najdroższym okapem zaprojektowanym dla linii Evolution,...