Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

STAR - Gwiazda w kuchni

Ulubione0

Okapy Elica z systemami zasysania i oczyszczania powietrza, zapewniają maksymalną wydajność zasysania i filtracji, ciszę oraz oszczędność energii. Wybierz projekt Elica - okap wyspowy STAR - charakterystyczny, innowacyjny i unikalny. To innowacja, technologia i design oraz pełen komfort w kuchni.

ELICA

GWIAZDA W KUCHNI
Okap wyspowy Star jest najdroższym okapem zaprojektowanym dla linii Evolution, systemu opatentowanego przez firmę Elica zamykającego w sobie technologię pochłaniania i oświetlania.

HARMONIA ELEMENTÓW
Wyszukana gra świateł i przywołanie zaczarowanej atmosfery. Eleganckie kryształki podkreślają wartość okapu Star, który łączy piękno z funkcjonalnością i efektywnością.

OŚWIETLENIE
Światło jako element wyróżniający i charakteryzujący, którego zadaniem jest poprawa jakości otoczenia. Oświetlenie jest warunkiem koniecznym do tego, by widzieć, bawić się, gotować i żyć. Wszystkie okapy Elica znakomicie oświetlają płytę kuchenną. Okap wyspowy Star rozprasza światło również na pozostałą część pomieszczenia, nadając również cenny punkt świetlny.

EVOLUTION
W kompaktowym cylindrze ze stali nierdzewnej zostały zamieszczone funkcje zasysania i filtrowania zapachów, oświetlenia płyty kuchennej i otoczenia. Okap wyspowy Star jest funkcjonalnym urządzeniem o eleganckim wzornictwie, które doskonale współgra z naturą w najbardziej wyrafinowanych pomieszczeniach. 

Więcej informacji o produktach i marce Elica na stronie elica.com/PL-pl 

Zobacz również

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni - Okapy Elica

Technologia i wydajność dla Twojej kuchni -...

CICHOŚĆ DZIAŁANIA I ZASYSANIE POWIETRZA  Wysokiej wydajności, niezwykle ciche okapy...

Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów kuchennych.

Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów...

DUCH EWOLUCJI Elica widzi zmianę jako nieskończone możliwości; jej duch żywi się...