Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / „Dobre emocje mieszkają w kuchni”

„Dobre emocje mieszkają w kuchni”

Ulubione0

Kuchnia jest miejscem, w którym rodzą się dobre mocje przyprawione szczyptą smaku i aromatem radości płynącej z gotowania. W ofercie promocyjnej firmy Franke „Dobre emocje mieszkają w kuchni", znajdą Państwo wiele kuchennych inspiracji.

Franke

Ofertą promocyjną objęte są: okapy, zlewozmywaki, baterie i akcesoria kuchenne, sortowniki do odpadów i młynki. Wśród promocyjnych urządzeń są także nowości produktowe.

Efektywne oczyszczanie powietrza podczas gotowania jest bardzo ważne, szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Najodpowiedniejszy nowy model można wybrać spośród promocyjnych okapów wyspowych, ściennych i szufladowych. Dostępne okapy wykonane są m.in. ze stali szlachetnej, białego lub czarnego szkła. Posiadają oświetlenie halogenowe lub LED. Wszystko zależy od wybranego modelu.

Baterie kuchenne są jednym z najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybrać produkty najwyższej jakości. Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka. W ofercie promocyjnej dostępne są baterie ze stałą lub wyciąganą wylewką oraz baterie chromowane, ze stali szlachetnej jak i w kolorach dopasowanych do odcieni Fragranitu+. Aż 40 modeli dostępnych jest w różnych kształtach i wysokościach. Wszystkie baterie z oferty promocyjnej Franke objęte są 15-letnią gwarancją.

Dzięki promocyjnej ofercie Franke, wiosną Twoja kuchnia może zyskać nie tylko powiew świeżości, ale także zupełnie inny styl i klimat wnętrza. Odmieniona przestrzeń, z nowymi urządzeniami stanie się atrakcyjnym miejscem spotkań i zainspiruje do rodzinnych kulinarnych kreacji.

W nowej ofercie promocyjnej Franke z łatwością dobierzemy najodpowiedniejsze urządzenia w zależności od potrzeb, przyzwyczajeń i charakteru naszej kuchni

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl

Zobacz również

Nowa odsłona linii Crystal marki Franke

Nowa odsłona linii Crystal marki Franke

Piekarniki CRYSTAL CR 913 oraz CR 982 posiadają 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17...

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

My Menu pozwala na przygotowanie w sposób automatyczny i zdalnie sterowany zarówno jednego ...