Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / „Dobre emocje mieszkają w kuchni”

„Dobre emocje mieszkają w kuchni”

Ulubione0

Kuchnia jest miejscem, w którym rodzą się dobre mocje przyprawione szczyptą smaku i aromatem radości płynącej z gotowania. W ofercie promocyjnej firmy Franke „Dobre emocje mieszkają w kuchni", znajdą Państwo wiele kuchennych inspiracji.

Franke

Ofertą promocyjną objęte są: okapy, zlewozmywaki, baterie i akcesoria kuchenne, sortowniki do odpadów i młynki. Wśród promocyjnych urządzeń są także nowości produktowe.

Efektywne oczyszczanie powietrza podczas gotowania jest bardzo ważne, szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Najodpowiedniejszy nowy model można wybrać spośród promocyjnych okapów wyspowych, ściennych i szufladowych. Dostępne okapy wykonane są m.in. ze stali szlachetnej, białego lub czarnego szkła. Posiadają oświetlenie halogenowe lub LED. Wszystko zależy od wybranego modelu.

Baterie kuchenne są jednym z najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybrać produkty najwyższej jakości. Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka. W ofercie promocyjnej dostępne są baterie ze stałą lub wyciąganą wylewką oraz baterie chromowane, ze stali szlachetnej jak i w kolorach dopasowanych do odcieni Fragranitu+. Aż 40 modeli dostępnych jest w różnych kształtach i wysokościach. Wszystkie baterie z oferty promocyjnej Franke objęte są 15-letnią gwarancją.

Dzięki promocyjnej ofercie Franke, wiosną Twoja kuchnia może zyskać nie tylko powiew świeżości, ale także zupełnie inny styl i klimat wnętrza. Odmieniona przestrzeń, z nowymi urządzeniami stanie się atrakcyjnym miejscem spotkań i zainspiruje do rodzinnych kulinarnych kreacji.

W nowej ofercie promocyjnej Franke z łatwością dobierzemy najodpowiedniejsze urządzenia w zależności od potrzeb, przyzwyczajeń i charakteru naszej kuchni

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl

Zobacz również

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z apetytem na więcej

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z...

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania...

Kolekcja Franke Maris. Rodzinny wymiar gotowania

Kolekcja Franke Maris. Rodzinny wymiar gotowania

Linia Franke Maris obejmuje płytę indukcyjną, okap i zlewozmywak, dopasowane do siebie pod kątem...