Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / „Dobre emocje mieszkają w kuchni”

„Dobre emocje mieszkają w kuchni”

Ulubione0

Kuchnia jest miejscem, w którym rodzą się dobre mocje przyprawione szczyptą smaku i aromatem radości płynącej z gotowania. W ofercie promocyjnej firmy Franke „Dobre emocje mieszkają w kuchni", znajdą Państwo wiele kuchennych inspiracji.

Franke

Ofertą promocyjną objęte są: okapy, zlewozmywaki, baterie i akcesoria kuchenne, sortowniki do odpadów i młynki. Wśród promocyjnych urządzeń są także nowości produktowe.

Efektywne oczyszczanie powietrza podczas gotowania jest bardzo ważne, szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Najodpowiedniejszy nowy model można wybrać spośród promocyjnych okapów wyspowych, ściennych i szufladowych. Dostępne okapy wykonane są m.in. ze stali szlachetnej, białego lub czarnego szkła. Posiadają oświetlenie halogenowe lub LED. Wszystko zależy od wybranego modelu.

Baterie kuchenne są jednym z najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybrać produkty najwyższej jakości. Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka. W ofercie promocyjnej dostępne są baterie ze stałą lub wyciąganą wylewką oraz baterie chromowane, ze stali szlachetnej jak i w kolorach dopasowanych do odcieni Fragranitu+. Aż 40 modeli dostępnych jest w różnych kształtach i wysokościach. Wszystkie baterie z oferty promocyjnej Franke objęte są 15-letnią gwarancją.

Dzięki promocyjnej ofercie Franke, wiosną Twoja kuchnia może zyskać nie tylko powiew świeżości, ale także zupełnie inny styl i klimat wnętrza. Odmieniona przestrzeń, z nowymi urządzeniami stanie się atrakcyjnym miejscem spotkań i zainspiruje do rodzinnych kulinarnych kreacji.

W nowej ofercie promocyjnej Franke z łatwością dobierzemy najodpowiedniejsze urządzenia w zależności od potrzeb, przyzwyczajeń i charakteru naszej kuchni

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl

Zobacz również

Frames by Franke – kolekcja Passion. Kuchnia inspirowana słońcem

Frames by Franke – kolekcja Passion. Kuchnia...

Kolekcję Passion tworzą różne, ale spójne wzorniczo urządzenia: okap, płyta indukcyjna,...

Zgrane duety – nowa linia zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke Sirius

Zgrane duety – nowa linia zlewozmywaków i...

Sirius Tectonite® to nowa linia zlewozmywaków, produkowanych z niezwykle wytrzymałego materiału...