Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / FRAGRANIT+ Na dziś i an zawsze. Smart rodzina...

FRAGRANIT+ Na dziś i an zawsze. Smart rodzina Franke.

Ulubione0

Otuleni ciepłym kocem przy delikatnym blasku długiego wieczoru patrzymy na wnętrza naszego domu z nutką tęsknoty za lekką odmianą. Dzięki nowościom produktowym Franke, zmiana choćby jednego urządzenia sprawi wielką odmianę kuchennego wnętrza. W ofercie producenta na 2018 znajdują się piękne, minimalistyczne zlewozmywaki z Fragranitu+ oraz nowe urządzenia AGD z linii Smart.

Franke

Kolekcja urządzeń kuchennych Franke Smart, obejmująca dotychczas piekarniki i zlewozmywaki, wzbogacona została właśnie o okapy i płyty indukcyjne. Okapy ścienne Smart Flat mają zaskakująco minimalistyczną, prostą bryłę, która kryje w sobie niezwykłą moc oczyszczania powietrza, w trybie pracy intensywnej do 500 m3 w ciągu godziny. Modele Smart Flat dostępne są w szerokościach 60 lub 90 cm, przystosowane są do pracy w obiegu zamkniętym. Front okapów Smart Flat wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali szlachetnej. Urządzenia posiadają, niezbędną dla wygody i szybkości obsługi, funkcję Touch control, czyli sterowania dotykowego. Warto zwrócić uwagę, że okapy serii Smart posiadają energooszczędne oświetlenie LED, którego neutralna barwa jest dobrze przyswajalna przez ludzkie oko i doskonale sprawdza się w strefie gotowania. Świetnym dopełnieniem okapów Smart Flat są płyty indukcyjne z ciekawie zaprojektowanymi oznaczeniami pól grzewczych. Najnowsze modele płyt w wymiarach 30, 60 i 80 cm oferują odpowiednio 2, 3 lub 4 pola grzewcze. Wszystkie wyposażone są w programowany czas pracy pola, minutnik, wskaźnik ciepła resztkowego oraz blokadę przed dziećmi.

Nowe zlewozmywaki FX z Fragranitu+ posiadają piękną, nowoczesną linię, która doskonale odpowiada na potrzeby współczesnych klientów, bowiem proste formy o geometrycznych kształtach coraz śmielej wkraczają do dzisiejszych kuchni. Komora zlewozmywaka doskonale spełnia wymagania ergonomiczne, dzięki promieniowi zaokrąglenia oraz wygodnej głębokości na 20 cm. Gama zlewozmywaków FX zawiera 8 awangardowych kolorów od polarnej bieli, poprzez lekkie brązy i szarości po głęboki onyx. W kolekcji każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model w zależności od przyzwyczajeń oraz przestrzeni, jaką dysponuje w kuchni. Franke oferuje modele jednokomorowe z różną długością ociekaczy, jak również modele półtora i dwukomorowe. Idealnym dopełnieniem zlewozmywaków są wkładki ociekowe oraz deski kuchenne.

Nowością jest również zlewozmywak z Fragranitu+ Style SYG 611. Zlewozmywak Franke Style nie tylko doskonale organizuje pracę w kuchennej strefie wody, ale zwraca uwagę eleganckim wzornictwem. Prostokątną formę zlewozmywaka zagospodarowuje przestronna komora, specjalnie profilowany ociekacz oraz osobna listwa boczna do montażu baterii. W przypadku zlewozmywaka Style praktycznym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem jest osłona odpływu, wykonana z technicznego tworzywa w obudowie ze stali szlachetnej, montowana idealnie na równi z dnem. Wychodząc naprzeciw codziennym potrzebom użytkowników, w zestawie ze zlewozmywakiem Style, Franke oferuje deskę kuchenną z drewna dębowego i wkładkę organizującą z tworzywa sztucznego, przydatną podczas obierania lub krojenia owoców i warzyw.

Zaskakującą formę można odnaleźć w nowych zlewozmywakach Kanon KNG wykonanych z Fragranitu+ przeznaczonych do montażu pod blatem. Subtelnie ukryte komory cieszą się popularnością z uwagi na łatwość utrzymania czystości na blacie. Linia Kanon oferuje aż 8 nowoczesnych kolorów oraz 4 modele ergonomicznych komór, które dodatkowo można wyposażyć w komfortowe wkładki ociekowe, deski oraz rollmaty. Na szczególną uwagę zasługuje KNG 110-62, którego komora ma 620 milimetry szerokości. Zlewozmywaki Kanon posiadają ukryty przelew oraz kwadratową maskownicę odpływu, która podkreśla ultranowoczesne wzornictwo.

Więcej informacji na: www.franke.com.pl

Zobacz również

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z apetytem na więcej

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z...

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania...

Jesień ze smakiem. Kolekcja Frames by Franke

Jesień ze smakiem. Kolekcja Frames by Franke

Płyta gazowa z kolekcji Frames by Franke z pięcioma precyzyjnie regulowanymi, płaskimi planikami...