Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / FRAGRANIT+ Na dziś i an zawsze. Smart rodzina...

FRAGRANIT+ Na dziś i an zawsze. Smart rodzina Franke.

Ulubione0

Otuleni ciepłym kocem przy delikatnym blasku długiego wieczoru patrzymy na wnętrza naszego domu z nutką tęsknoty za lekką odmianą. Dzięki nowościom produktowym Franke, zmiana choćby jednego urządzenia sprawi wielką odmianę kuchennego wnętrza. W ofercie producenta na 2018 znajdują się piękne, minimalistyczne zlewozmywaki z Fragranitu+ oraz nowe urządzenia AGD z linii Smart.

Franke

Kolekcja urządzeń kuchennych Franke Smart, obejmująca dotychczas piekarniki i zlewozmywaki, wzbogacona została właśnie o okapy i płyty indukcyjne. Okapy ścienne Smart Flat mają zaskakująco minimalistyczną, prostą bryłę, która kryje w sobie niezwykłą moc oczyszczania powietrza, w trybie pracy intensywnej do 500 m3 w ciągu godziny. Modele Smart Flat dostępne są w szerokościach 60 lub 90 cm, przystosowane są do pracy w obiegu zamkniętym. Front okapów Smart Flat wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali szlachetnej. Urządzenia posiadają, niezbędną dla wygody i szybkości obsługi, funkcję Touch control, czyli sterowania dotykowego. Warto zwrócić uwagę, że okapy serii Smart posiadają energooszczędne oświetlenie LED, którego neutralna barwa jest dobrze przyswajalna przez ludzkie oko i doskonale sprawdza się w strefie gotowania. Świetnym dopełnieniem okapów Smart Flat są płyty indukcyjne z ciekawie zaprojektowanymi oznaczeniami pól grzewczych. Najnowsze modele płyt w wymiarach 30, 60 i 80 cm oferują odpowiednio 2, 3 lub 4 pola grzewcze. Wszystkie wyposażone są w programowany czas pracy pola, minutnik, wskaźnik ciepła resztkowego oraz blokadę przed dziećmi.

Nowe zlewozmywaki FX z Fragranitu+ posiadają piękną, nowoczesną linię, która doskonale odpowiada na potrzeby współczesnych klientów, bowiem proste formy o geometrycznych kształtach coraz śmielej wkraczają do dzisiejszych kuchni. Komora zlewozmywaka doskonale spełnia wymagania ergonomiczne, dzięki promieniowi zaokrąglenia oraz wygodnej głębokości na 20 cm. Gama zlewozmywaków FX zawiera 8 awangardowych kolorów od polarnej bieli, poprzez lekkie brązy i szarości po głęboki onyx. W kolekcji każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model w zależności od przyzwyczajeń oraz przestrzeni, jaką dysponuje w kuchni. Franke oferuje modele jednokomorowe z różną długością ociekaczy, jak również modele półtora i dwukomorowe. Idealnym dopełnieniem zlewozmywaków są wkładki ociekowe oraz deski kuchenne.

Nowością jest również zlewozmywak z Fragranitu+ Style SYG 611. Zlewozmywak Franke Style nie tylko doskonale organizuje pracę w kuchennej strefie wody, ale zwraca uwagę eleganckim wzornictwem. Prostokątną formę zlewozmywaka zagospodarowuje przestronna komora, specjalnie profilowany ociekacz oraz osobna listwa boczna do montażu baterii. W przypadku zlewozmywaka Style praktycznym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem jest osłona odpływu, wykonana z technicznego tworzywa w obudowie ze stali szlachetnej, montowana idealnie na równi z dnem. Wychodząc naprzeciw codziennym potrzebom użytkowników, w zestawie ze zlewozmywakiem Style, Franke oferuje deskę kuchenną z drewna dębowego i wkładkę organizującą z tworzywa sztucznego, przydatną podczas obierania lub krojenia owoców i warzyw.

Zaskakującą formę można odnaleźć w nowych zlewozmywakach Kanon KNG wykonanych z Fragranitu+ przeznaczonych do montażu pod blatem. Subtelnie ukryte komory cieszą się popularnością z uwagi na łatwość utrzymania czystości na blacie. Linia Kanon oferuje aż 8 nowoczesnych kolorów oraz 4 modele ergonomicznych komór, które dodatkowo można wyposażyć w komfortowe wkładki ociekowe, deski oraz rollmaty. Na szczególną uwagę zasługuje KNG 110-62, którego komora ma 620 milimetry szerokości. Zlewozmywaki Kanon posiadają ukryty przelew oraz kwadratową maskownicę odpływu, która podkreśla ultranowoczesne wzornictwo.

Więcej informacji na: www.franke.com.pl

Zobacz również

Nowe blaty kuchenne Franke. Doskonałość w trzech odsłonach.

Nowe blaty kuchenne Franke. Doskonałość w...

Franke posiada w swojej ofercie blaty ze stali szlachetnej, konglomeratu kwarcowego oraz materiału...

Nowy okap Franke STYLE LUX LED. Dobrze oświetlona strefa gotowania.

Nowy okap Franke STYLE LUX LED. Dobrze oświetlona...

Nowoczesne oświetlenie LED zastosowane w okapie STYLE LUX LED pozwala znacząco obniżyć zużycie...