FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości - Max Kuchnie
FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości - Max Kuchnie
INFOLINIA: 
17 777 39 20
Strona główna Producenci AGD FRANKE FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości
FRANKE

FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości

Zlewozmywaki Franke wykonane z Tectoniteu® otwierają nowy rozdział na temat wyposażenia kuchni. Długie włókna szklane pokryte specjalną warstwą ochronną oraz nieprzemakalną teksturą auto-sleeve dają zupełnie nowy standard w myśleniu o zlewozmywaku.

Materiał Tectonite® jest odporny na wysokie temperatury – nawet do 300° C (rozgrzana blacha wyjęta z piekarnika ma ok. 230°C) a więc wszystkie kuchenne czynności można wykonywać bez obaw. Tectonite® doskonale znosi uderzenia, zadrapania, ścieranie, a to za sprawą drobinek szkła, które znajdują się w wewnętrznej powłoce. Technologia Tectonite® odporna jest także na powstawanie plam, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu zlewozmywaki te przez długie lata posiadają trwały, intensywny kolor.

 

Matowa powłoka i oryginalna, metalizowana kolorystyka nadają zlewozmywakom własny charakter, który można poskromić tylko w nowoczesnych, kuchennych aranżacjach.

 

Tectonite® jest nie tylko niezwykle odporny, ale także zaskakująco lekki, dzięki temu transport i montaż jest znacznie łatwiejszy.

 

Zlewozmywaki wykonane z materiału Tectonite® dostępne są w linii Sirius w kilku wersjach, jedno, półtora, dwu komorowej, z ociekaczem lub bez. Nowością w ofercie Franke jest linia Orion, którą charakteryzuje lekkość formy, zaokrąglone kształty, doskonale wpisujące się w obowiązujące trendy wzornicze.

 

Zlewozmywaki Sirius i Orion dostępne są w modnych, klasycznych kolorach takich jak onyx, orzechowy oraz biel polarna.

  

 

Bądź  EKO

Zlewozmywaki Sirius oraz Orion to przykład produktów, które przenoszą popularny trend także do aranżacji wnętrz. Materiał Tectonite® produkowany jest bowiem z naturalnych komponentów - szkła oraz żywicy, które w 100 % podlegają recyklingowi.

 

Franke jest jedynym producentem, który opracował i opatentował Tectonite®.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na stronie www.franke.com