Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości

FRANKE TECTONITE® - kuchnia przyszłości

Ulubione0

Zlewozmywaki Franke wykonane z Tectoniteu® otwierają nowy rozdział na temat wyposażenia kuchni. Długie włókna szklane pokryte specjalną warstwą ochronną oraz nieprzemakalną teksturą auto-sleeve dają zupełnie nowy standard w myśleniu o zlewozmywaku.

monika.konaszewska

 

Materiał Tectonite® jest odporny na wysokie temperatury – nawet do 300° C (rozgrzana blacha wyjęta z piekarnika ma ok. 230°C) a więc wszystkie kuchenne czynności można wykonywać bez obaw. Tectonite® doskonale znosi uderzenia, zadrapania, ścieranie, a to za sprawą drobinek szkła, które znajdują się w wewnętrznej powłoce. Technologia Tectonite® odporna jest także na powstawanie plam, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu zlewozmywaki te przez długie lata posiadają trwały, intensywny kolor.


FRANKE TECTONITE® Zlew Orion 1Matowa powłoka i oryginalna, metalizowana kolorystyka nadają zlewozmywakom własny charakter, który można poskromić tylko w nowoczesnych, kuchennych aranżacjach.

Tectonite® jest nie tylko niezwykle odporny, ale także zaskakująco lekki, dzięki temu transport i montaż jest znacznie łatwiejszy.

 

Zlewozmywaki wykonane z materiału Tectonite® dostępne są w linii Sirius w kilku wersjach, jedno, półtora, dwu komorowej, z ociekaczem lub bez. Nowością w ofercie Franke jest linia Orion, którą charakteryzuje lekkość formy, zaokrąglone kształty, doskonale wpisujące się w obowiązujące trendy wzornicze.


Zlewozmywaki Sirius i Orion dostępne są w modnych, klasycznych kolorach takich jak onyx, orzechowy oraz biel polarna.


FRANKE TECTONITE®  Zlew Orion 2 


Bądź  EKO

Zlewozmywaki Sirius oraz Orion to przykład produktów, które przenoszą popularny trend także do aranżacji wnętrz. Materiał Tectonite® produkowany jest bowiem z naturalnych komponentów - szkła oraz żywicy, które w 100 % podlegają recyklingowi.

 

Franke jest jedynym producentem, który opracował i opatentował Tectonite®.

Zobacz również

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

My Menu pozwala na przygotowanie w sposób automatyczny i zdalnie sterowany zarówno jednego ...

Dyskretny urok nowego okapu sufitowego Franke Maris Ceiling

Dyskretny urok nowego okapu sufitowego Franke...

Wydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów, który należy...