Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Innowacja w kuchni. Lightboard Frames by Franke

Innowacja w kuchni. Lightboard Frames by Franke

Ulubione0

Nowoczesna kuchnia to wnętrze komfortowe, piękne i dobrze zorganizowane, ale przede wszystkim pełne innowacyjnych rozwiązań. Bo innowacje nie tylko ułatwiają nam codzienną pracę w kuchni, odpowiadają również za jej estetyczny wygląd. Lightboard Frames by Franke, czyli unikalna płyta oświetleniowa, wpisuje się w to założenie idealnie.

Franke

W dzień Lightboard może służyć jako deska do krojenia lub waga, która odmierza składniki do 10 kg. Płyta jest precyzyjnie dopasowana do zlewozmywaka. Po zakryciu nią komory zyskujemy dodatkową powierzchnię roboczą. W nocy zaś pełni funkcję eleganckiej pokrywy, która zmienia naszą kuchnię w niezwykle nastrojowe miejsce.

 

Lightboard zachwyca także bezkompromisową jakością. Jest bardzo stylowy i efektowny, swym kształtem przypomina tablet. W podobny sposób jest też zasilany. Wyposażony został bowiem w akumulator, więc jego ładowanie przebiega tak jak w przypadku urządzeń mobilnych. Lightboard jest wodoodporny i posiada kilka kolorów oświetlenia. Zmiana barwy wyświetlacza zależy od nastroju oraz przygotowywanych posiłków.

 

Za pomocą miękkiej silikonowej nakładki Soft Pad, Lightboard staje się wygodną i uniwersalną deską do krojenia. Perfekcyjnie przylega do szklanej powierzchni płyty i zapobiega tępieniu się noży.

 

Lightboard marki Franke to dowód na to, że nawet niewielki gadżet może zupełnie odmienić całą strefę gotowania. To idealna koncepcja dla pragmatyków, którzy w kuchni stawiają na ergonomię, ale cenią sobie także piękne oraz innowacyjne rozwiązania.

 

Lightboard dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych- czarnym oraz szampan.
Cena: 1 499 zł

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.framesbyfranke.com oraz www.franke.pl

Zobacz również

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

My Menu pozwala na przygotowanie w sposób automatyczny i zdalnie sterowany zarówno jednego ...

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z apetytem na więcej

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart – z...

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania...