Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Kolekcja Essence Frames by Franke – spontaniczna...

Kolekcja Essence Frames by Franke – spontaniczna codzienność z najbliższymi

Ulubione0

Kuchnia jako miejsce wspólnego spędzania czasu to hasło przewodnie przyświecające twórcom linii urządzeń kuchennych Frames by Franke. Zestawy skomponowane z elementów Frames by Franke – okapu, piekarnika, płyty grzewczej oraz zlewozmywaka z baterią można dopasować do stylu życia i potrzeb. Kolekcja Essence Frames by Franke została stworzona dla miłośników domowego gotowania w gronie najbliższych

Franke

Essence to kuchnia uporządkowana i praktyczna, a przy tym bardzo efektywna. Świetnie oddaje aurę Amsterdamu, gdzie perfekcyjna organizacja i spontaniczna kreatywność pozostają w równowadze. Zaawansowane technologicznie urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze, bezpieczne dla dzieci i funkcjonalne. Każdy element idealnie ze sobą współgra, tworząc piękną i spójną przestrzeń. Wykończenie z czarnego szkła to ukłon w stronę klasyki. Całość zamknięta została w stalowej ramce, która podkreśla minimalistyczny styl kolekcji. Tak urządzona kuchnia stwarza klimat sprzyjający pracy i zmienia codzienne posiłki w kulinarną ucztę.

 

Piekarnik do zabudowy FS 982 M zachwyci domowych szefów kuchni paletą wygodnych rozwiązań, takich jak możliwość pieczenia na 4 poziomach jednocześnie, predefiniowane przepisy oraz programy automatyczne. Zimny front drzwi zapewni bezpieczeństwo najmłodszym, któremu towarzyszy także blokada przed dziećmi a innowacyjne grzałki DCT, dzięki którym piekarnik nagrzewa się szybko i równomiernie, pozwoli na osiągnięcie idealnego wypieku za każdym razem.

 

Płyta grzewcza 2 Flex FH FS 865 z dwiema strefami łączonymi i 9 poziomami mocy, będzie najlepszym sprzymierzeńcem w przygotowaniach obiadu dla licznej rodziny. Gdy mamy niewiele czasu, możemy skorzystać z funkcji Booster, dzięki której do zagotowania 2 litrów wody potrzeba jedynie 3 minut. Urządzenie posiada możliwość zdalnego sterowania okapem dostosowując moc pochłaniania do ilości pary i zapachów, jakie powstają podczas gotowania. Ponadto, wydajny okap wertykalny FS VT 906 W, wyłącza się automatycznie po 15 minutach od zakończenia gotowania oczyszczając powietrze z pozostałości oparów.
Funkcjonalność zlewozmywaka z baterią i dozownikiem do mydła rozszerzać można o wygodne akcesoria- szklaną deskę do krojenia, rollmatę oraz wkładki ociekowe.

 

Inspiracją do stworzenia kolekcji Essence Frames by Franke jest codzienność, która toczy się w kuchni. Urządzenia z tej linii doskonale przygotowane są do rodzinnego, intensywnego gotowania. Po skończonej pracy idealnie komponują się z przestrzenią salonu tworząc spokojną strefę, w której można odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.framesbyfranke.com oraz www.franke.pl

Zobacz również

Nowości Franke z Targów Eurocucina 2018

Nowości Franke z Targów Eurocucina 2018

Wszystkie nowości Franke wychodzą na przeciw stylowi życia współczesnych ludzi. Uwzględniają...

Praktyczna czerń czy subtelna biel? Nowe kolory baterii KWC ZOE

Praktyczna czerń czy subtelna biel? Nowe kolory...

Baterie KWC ZOE to idealne połączenie szwajcarskiej jakości i ekstrawagancji, wyrażonej w...