Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / NOWOŚĆ 2018 urządzenia kuchenne Franke...

NOWOŚĆ 2018 urządzenia kuchenne Franke Trendline

Ulubione0

Nowa linia urządzeń kuchennych Franke Trendline, zaprojektowanych w stylu retro debiutuje w 2018 roku na polskim rynku. Okap ścienny, płyta gazowa i piekarnik do zabudowy tworzą stylowy matowo-czarny tercet.

Franke

Monochromatyczne wzornictwo serii Trendline odważnie wkracza do współczesnych kuchennych wnętrz. Urządzenia w stylistyce retro tworzą przyjazną przestrzeń, która zaprasza do spontanicznej interakcji, a matowa czerń prezentuje się szykownie w zestawieniu z kontrastową zabudową. Jest także bardzo praktyczna.

Linię Franke Trendline tworzą okap ścienny, płyta gazowa oraz piekarnik do zabudowy. Okap ścienny Franke Trendline 808 BK o szerokości 80 cm, posiada 3 tryby pracy, które mają zdolność wymiany do 590 m3 powietrza na godzinę. Tradycyjne pokrętło pozwala na wygodny wybór trybu pracy oraz włączenie oświetlenia, które wykorzystuje panel led o mocy 6W. Okap posiada filtr aluminiowy, przystosowany do mycia w zmywarce. Srebrna listwa dekoracyjna znacząco przełamuje jednolitą bryłę okapu, który zdecydowanie dominuje w górnej strefie zabudowy kuchennej.

Płyta gazowa Franke Trendline FHTL 755 4G TC BT C, o szerokości 75 cm dzięki wysoko uniesionym, żeliwnym rusztom przełamuje płaską powierzchnię kuchennego blatu. Wyposażona w 5 palników, w tym specjalny palnik Trzy Korony o podwyższonej mocy aż 3,30 kW sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających domowych szefów kuchni.

Piekarnik Franke Trendline CM 85 M BT to wielofunkcyjne urządzenie do zabudowy, z analogowym wyświetlaczem i zegarem z funkcją programowania czasu zakończenia pieczenia. Stylowa rączka drzwi piekarnika i pokrętła w kolorze srebrnym wyraziście kontrastują z czarną obudową. Osiem zróżnicowanych trybów pieczenia, w tym grillowanie doskonale sprawdzi się o każdej porze roku do przygotowania świetnych, domowych posiłków.

Franke Trendline to ciekawa wzorniczo linia urządzeń inspirowana stylistyką retro, która sprawdza się we współczesnych kuchennych wnętrzach. Analogowe sterowanie trybami pracy poszczególnych urządzeń to zaproszenie do większej uważności dla drobnych gestów i detali, które sprawiają, że domowa kuchnia nabiera indywidualnego charakteru. Urządzenia kuchenne Trendline wnoszą ciekawą różnorodność do kuchni, gdzie z sentymentem wracamy czasem do przepisów z dzieciństwa i z radością pielęgnujemy rodzinne rytuały.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na stronie www.franke.com/pl/pl.html

Zobacz również

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by Franke

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by...

Modele piekarników FS 913 P, FS 913 M oraz FS 982 M stanowią połączenie bezkompromisowej formy z...

Kuchnia sercem domu

Kuchnia sercem domu

Kampania reklamowa Franke prezentowana będzie w kanałach telewizyjnych najlepiej dopasowanych do...