Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Nowości Franke z Targów Eurocucina 2018

Nowości Franke z Targów Eurocucina 2018

Ulubione0

Jesteście ciekawi, jakie innowacje pojawią się niebawem w kuchni? Odpowiedź przyniosły targi EuroCucina. Co dwa lata swoje premiery mają tu urządzenia, które niebawem pojawią się w naszych domach. Również Franke zaprezentowało w Mediolanie swoje nowe produkty.

Franke

Wszystkie nowości Franke wychodzą na przeciw stylowi życia współczesnych ludzi. Uwzględniają to jak mieszkamy, jak celebrujemy posiłki i dbamy o zdrowie. Dostosowane są do szybkiego tempa życia i notorycznego braku wolnego czasu. Szwajcarski producent urządzeń kuchennych innowacyjność stawia na pierwszym miejscu.

Posiłki łatwiej jest przygotować jeśli wszystkie urządzenia kuchenne są dostosowane do siebie. Udowadnia to Box Center. Łączy on w jedną całość zlewozmywak i miejsce do przechowywania akcesoriów. Obok głównej komory zlewozmywaka znajduje się druga, mniejsza. Wsunięty w nią elegancki przybornik wykończony został stalową ramką.

Franke zaprezentowało również kilka nowych modeli okapów. Cloud unosi się nad płytą niczym chmura. Model jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Czujnik wilgotności i zadymienia stale monitoruje warunki i optymalizuje pracę. Sterowanie odbywa się za pomocą optycznego dotykowego panelu lub za pomocą smartfona. Aplikacja dodatkowo monitoruje stan urządzenia. Drugim modelem był Smart Deco. Miękkie linie sprawiają, że spodoba się głównie młodym, dynamicznym użytkownikom. Dzięki nowoczesnemu designowi – można wybrać spośród siedmiu matowych kolorów – sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon. Z kolei płaski Impress ma niewielkie gabaryty i dyskretnie integruje się z przestrzenią kuchni. Przedni panel jest uchylny, zatem okap pracuje efektywnie nad całą powierzchnią płyty grzewczej. Innowacyjny element wykonany jest z wtłaczanego w geometryczny wzór poliuretanu w sześciu kolorach wykończenia do wyboru. Warto podkreślić, że od czerwca tego roku wszystkie okapy z oferty Franke będą dostępne z oświetleniem LED.

Zwiedzający EuroCucinę jako pierwsi mogli zobaczyć najnowszą linię urządzeń Maris Free. Stworzył ją mieszkający w Nowym Jorku projektant Dror Benshetrit. Inspiracją dla linii był trend powrotu do natury. Wyrażają go owalne, organiczne i nieregularne kształty, kolory ziemi oraz różnorodność materiałów. W nowej serii znajdziemy niezwykle oryginalną baterię kuchenną. Specjalne żłobienia wylewki inspirowane są dynamiką strumienia wody.

Prezentowane nowości Franke już niedługo pojawią się na rynku w Polsce www.franke.pl/ks

Zobacz również

Nowy okap Franke STYLE LUX LED. Dobrze oświetlona strefa gotowania.

Nowy okap Franke STYLE LUX LED. Dobrze oświetlona...

Nowoczesne oświetlenie LED zastosowane w okapie STYLE LUX LED pozwala znacząco obniżyć zużycie...

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by Franke

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by...

Modele piekarników FS 913 P, FS 913 M oraz FS 982 M stanowią połączenie bezkompromisowej formy z...