Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Przygotowanie posiłku nigdy nie było tak proste!

Przygotowanie posiłku nigdy nie było tak proste!

Ulubione0

Wyobraźmy sobie piekące się jedna nad drugą zapiekankę warzywną, soczystą wołowinę, delikatną rybę i lekki kokosowy biszkopt. Bez obaw, warzywa nie przejdą smakiem ryby, a deser nie będzie miał aromatu mięsa. W piekarnikach Franke wyposażonych w funkcję Kompletnego Menu możliwe jest przygotowanie wielodaniowego posiłku w zaledwie godzinę.

Franke

Piekarniki z innowacyjną funkcją opatentowaną przez Franke sprawdzą się w kuchniach osób lubiących gotować lub w domach dużych rodzin. Specjalna funkcja, nazwana Kompletne Menu, pozwala przygotować jednocześnie nawet cztery dania – od przystawki do deseru. Gwarantuje przy tym idealne efekty dla każdej potrawy. Rozwiązanie to dostępne jest w piekarnikach Frames by Franke oraz wybranych modelach z linii Crystal.

Wszystkie dania wkłada się równocześnie do zimnego piekarnika. Pieczenie odbywa się na wszystkich poziomach pojemnego wnętrza. To oszczędność czasu i mniejsze zużycie energii. Zapachy ani smaki potraw nie mieszają się ze sobą. Kompletne Menu obejmuje 4 poziomy pieczenia i jest w pełni zautomatyzowane. Istnieje możliwość wyboru programów do pieczenia dań mięsnych lub rybnych. Obsługa jest intuicyjna – piekarnik przeprowadzi nas przez cały proces a odpowiednie komunikaty pojawiają się na kolorowym wyświetlaczu. Na koniec sygnał dźwiękowy powiadomi nas o tym, że perfekcyjnie wypieczone danie jest gotowe do podania. Dzięki najwyższej jakości pracy piekarnika, zawsze otrzymujemy znakomite efekty.

Wellness
Gotowe przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy z mięsa, ryb i warzyw zapisane są w pamięci urządzenia. Pieczenie trwa dłużej i odbywa się w niższych temperaturach, dzięki temu można zrezygnować z tłuszczu i soli. Upieczone dania zachowują swoje naturalne wartości odżywcze oraz smak i zapach, potrawy są soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Program Wellness to propozycja FRANKE, aby żyć zdrowo, ciesząc się i smaczną kuchnia.

Pizza Menu
Równomierny rozkład ciepła z dodatkowym podgrzewaniem od dołu sprawia, że pizza czy tarta będzie miała idealnie kruchy spód. Jednocześnie można przygotować nawet 4 pizze lub cienkie tarty. Przy pomocy tej funkcji można także przygotować chrupiące pieczone ziemniaki.

JAK TO JEST MOŻLIWE?

DCT to „dynamic coocking technology" czy opatentowany przez FRANKE nowy typ grzałek. Grzałki DCT (pięć elementów) są kontrolowane elektronicznie i gdy się rozgrzeją natychmiast przekazują ciepło do strumienia powietrza. Dzięki nim piekarnik nagrzewa się szybko, równomiernie i zużywa mniej energii elektrycznej. Dzięki stabilnej temperaturze utrzymywanej w całym piekarniku podczas procesu pieczenia dania cały czas pozostają gorące, a tym samym nie absorbują zapachów z zewnątrz.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na stronie www.franke.com

Zobacz również

Systemy sortowników Franke

Systemy sortowników Franke

  Firma Franke ułatwia to zadanie i oferuje wygodne i higieniczne sortowniki, odpowiednie do...

Pysznie i kolorowo, czyli sposób na wypieki pachnące latem z nowym piekarnikiem z linii Frames by Franke

Pysznie i kolorowo, czyli sposób na wypieki...

To wielofunkcyjne urządzenie wyposażone zostało w 17 programów automatycznych, w tym Wyrastanie...