Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

Rewolucja w sterowaniu piekarnikiem

Ulubione0

Piekarniki Franke My Menu mogą być sterowane za pomocą smartfona lub tabletu, połączonego z urządzeniem przez Wifi. Nieskończona lista przepisów, stale rozbudowywana pozwala wybrać przepis według potrzeb i w  zależności od składników, którymi dysponujemy lub naszych ulubionych, według typu dania (przystawka, pierwsze, drugie, deser), według pory roku czy kraju pochodzenia dania. 

monika.konaszewska

My Menu pozwala na przygotowanie w sposób automatyczny i zdalnie sterowany zarówno jednego  dania, jak i całego menu, złożonego nawet z 4 potraw.  Po wybraniu przepisu lub menu, na ekranie telefonu lub tabletu zobaczymy liczbę kalorii, stopień trudności oraz liczbę porcji.  Następnie aplikacja pokaże pełną listę potrzebnych składników wraz z dokładnymi ilościami. Aplikacja MyMenu krok po kroku pokazuje użytkownikowi jak przygotować danie. 

 

My Menu jest połączeniem profesjonalnego pieczenia z prostotą obsługi smartfona. Korzystanie z piekarnika staje się intuicyjne. Piekarnik piecze w sposób automatyczny wysyłając na telefon informację kiedy danie będzie gotowe do wyjęcia. My Menu pozwala także na zapisanie ulubionych przepisów,  zdalne sterowanie oraz wysyłanie przepisu do innej osoby, między innymi. Piekarniki Franke My Menu pojawią  się w ofercie marki w drugiej połowie roku 2013.

Zobacz również

Nowa odsłona linii Crystal marki Franke

Nowa odsłona linii Crystal marki Franke

Piekarniki CRYSTAL CR 913 oraz CR 982 posiadają 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17...

Łączy nas kuchnia. Promocyjna oferta Franke 2016

Łączy nas kuchnia. Promocyjna oferta Franke 2016

Promocja obejmuje okapy, zlewozmywaki, baterie, sortowniki odpadów i młynki, a także akcesoria...