Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Siła dopasowanych kształtów

Siła dopasowanych kształtów

Ulubione0

Franke Sinos to  kompleksowa propozycja wyposażenia kuchennej strefy wody. Nowa linia, w której znalazły się zlewozmywak, bateria oraz dozownik, po raz pierwszy została zaprezentowana na tegorocznych targach Living Kitchen® w Kolonii, na rynku polskim dostępna będzie  w drugiej połowie roku 2013.

monika.konaszewska

Cechą charakterystyczną produktów z linii Sinos są zaokrąglone kształty i delikatne linie, nadające im subtelny wygląd. Zlewozmywaki z zaokrąglonymi narożnikami są przeciwwagą dla dominujących w tym segmencie linii i kątów prostych. Nowy trend wzorniczy, który reprezentuje armatura Franke Sinos pasuje do kuchni w każdym stylu, od klasycznej po nowoczesną.

 

Zlew Franke Sinos

 

Ukryty przelew i dopasowany stylistycznie odpływ dodają urody zlewozmywakowi. Dodatkowo, elementy odpływu wykonane z tworzywa sztucznego pokryte są powłoką antybakteryjną Sanitized®, która aż w 99% ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów.

 

Ociekacz zlewozmywaka jest lekko nachylony w kierunku komory, dzięki czemu nadmiar wody spływa we właściwym kierunku.  Funkcjonalna bateria Franke Sinos z wyciąganą wylewką dostępna będzie w wersji chromowanej. Praktyczny i estetyczny dozownik do płynu do zmywania lub mydła dopełnia całości.

Zobacz również

Systemy sortowników Franke

Systemy sortowników Franke

  Firma Franke ułatwia to zadanie i oferuje wygodne i higieniczne sortowniki, odpowiednie do...

Praktyczna czerń czy subtelna biel? Nowe kolory baterii KWC ZOE

Praktyczna czerń czy subtelna biel? Nowe kolory...

Baterie KWC ZOE to idealne połączenie szwajcarskiej jakości i ekstrawagancji, wyrażonej w...