Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Siła dopasowanych kształtów

Siła dopasowanych kształtów

Ulubione0

Franke Sinos to  kompleksowa propozycja wyposażenia kuchennej strefy wody. Nowa linia, w której znalazły się zlewozmywak, bateria oraz dozownik, po raz pierwszy została zaprezentowana na tegorocznych targach Living Kitchen® w Kolonii, na rynku polskim dostępna będzie  w drugiej połowie roku 2013.

monika.konaszewska

Cechą charakterystyczną produktów z linii Sinos są zaokrąglone kształty i delikatne linie, nadające im subtelny wygląd. Zlewozmywaki z zaokrąglonymi narożnikami są przeciwwagą dla dominujących w tym segmencie linii i kątów prostych. Nowy trend wzorniczy, który reprezentuje armatura Franke Sinos pasuje do kuchni w każdym stylu, od klasycznej po nowoczesną.

 

Zlew Franke Sinos

 

Ukryty przelew i dopasowany stylistycznie odpływ dodają urody zlewozmywakowi. Dodatkowo, elementy odpływu wykonane z tworzywa sztucznego pokryte są powłoką antybakteryjną Sanitized®, która aż w 99% ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów.

 

Ociekacz zlewozmywaka jest lekko nachylony w kierunku komory, dzięki czemu nadmiar wody spływa we właściwym kierunku.  Funkcjonalna bateria Franke Sinos z wyciąganą wylewką dostępna będzie w wersji chromowanej. Praktyczny i estetyczny dozownik do płynu do zmywania lub mydła dopełnia całości.

Zobacz również

Bateria na kapsułki VITAL od Franke

Bateria na kapsułki VITAL od Franke

Źródło Witalności Właściwe nawodnienie organizmu konieczne jest do utrzymania zdrowia. Jednak...

NOWOŚĆ 2018 urządzenia kuchenne Franke Trendline

NOWOŚĆ 2018 urządzenia kuchenne Franke...

Monochromatyczne wzornictwo serii Trendline odważnie wkracza do współczesnych kuchennych wnętrz....