Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / FRANKE / Systemy sortowników Franke

Systemy sortowników Franke

Ulubione0

Nowa ustawa, potocznie nazywana śmieciową, która wchodzi w życie od lipca 2013 roku, wprowadzi kilka istotnych zmian w zakresie zarządzania odpadami komunalnymi. Od lipca przestanie się opłacać wrzucanie wszystkiego do jednego kosza. Dlatego już dziś warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować segregację odpadków w naszych domach.

monika.konaszewska

 

Firma Franke ułatwia to zadanie i oferuje wygodne i higieniczne sortowniki, odpowiednie do każdej kuchni. Od prostych modeli na dwa rodzaje odpadków po bardziej zaawansowane, z czterema pojemnikami i filtrem zapobiegającym wydostawaniu się brzydkich zapachów. Sortowniki Franke nadają się do szafek o szerokościach od 30 do 90 cm oraz do zabudowy narożnej. 

 

Sortownik franke pivotmilieu 016_4c


Zainstalowanie sortowników nie wymaga remontu ani nawet więcej miejsca w kuchni. W standardowej szafce o szerokości 60 cm z powodzeniem zmieści się zestaw do sortownia nawet czterech rodzajów odpadków. TROLLEY VARIO to propozycja praktycznych sortowników w rozsądnej cenie. Nadają się do montażu w szafkach z wysuwanym frontem o szerokości 45, 60 oraz 90 cm i pozwalają segregować odpadki trzech lub czterech rodzajów. Pojemniki w zestawach Trolley Vario mają pojemność 8 i 18 l. 

 

 

Sortownik Franke milieupr cube40 voll 4c sm


Sortowanie odpadków wkrótce stanie się standardem. Warto więc zmienić przyzwyczajenia i przestawić się na ekologiczny styl życia. Pomyślmy już teraz o wygodnej segregacji w domu.

 


Zobacz również

Oszczędzaj wodę, segreguj śmieci, dbaj o swoje otoczenie!

Oszczędzaj wodę, segreguj śmieci, dbaj o swoje...

Klucz do zmian na lepsze tkwi w wyborach, których dokonujemy każdego dnia. Franke jako producent...

Zimowe przysmaki prosto z piekarnika Franke

Zimowe przysmaki prosto z piekarnika Franke

Franke posiada w ofercie zróżnicowaną wzorniczo gamę piekarników – od supernowoczesnych,...