GORENJE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
GORENJE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
GORENJE

Artykuły gorenje

gorenje-w-stylu-retro.jpg

Gorenje w stylu RETRO.

Słoweński producent jest synonimem wysublimowanego designu w świecie urządzeń gospodarstwa domowego. Od wielu lat tworzy najbardziej...
gorenje-retro-collection-wzornictwo-w-stylu-vi.jpg

Gorenje Retro Collection - Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów.

Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów sprawiają, że chłodziarka ta jest wyjątkowym detalem zdobiącym Twoje wnętrza....
zmiana-wizerunku-kuchni-postaw-na-retro.jpg

Zmiana wizerunku kuchni: Postaw na retro!

Kuchnia zazwyczaj jest najbardziej przewidywalnym miejscem w domu, ale wcale nie powinno tak być. Jest to przecież serce całego domu –...
tloczenie-oleju-na-zimno-w-twoim-domu.jpg

Tłoczenie oleju na zimno w Twoim domu.

Poszukujemy nowych sposobów do uzyskania wewnętrznej równowagi. Jesteśmy związani z naturą i mamy świadomość bogactw które...
nowa-klasyka-dla-kuchni-przyszlosci-gorenje-or.jpg

Nowa klasyka dla kuchni przyszłości - Gorenje Ora ïto Black

Jeśli usunąć wszystko to, co nie jest absolutnie niezbędne, pozostaną tylko czyste linie. Prosty design, który nas otacza, to...
kolekcja-gorenje-ora-to-inspiracja-swiatlem.jpg

Kolekcja Gorenje Ora ïto: Inspiracja światłem

Proste i złożone. Gdyby usunąć wszystko poza tym, co absolutnie niezbędne, zostałyby tylko czyste linie. Prosty design, który otacza nas...
Produkty gorenje

PIEKARNIKI
Piekarniki Gorenje to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Umożliwiają przygotowanie smacznych dań oraz ciast. Dbając o komfort naszych klientów producent wyposażaył je w nowoczesne technologie, ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków.     
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Gorenje to niezastąpione urządzenia w każdej, nowoczesnej kuchni. Zastosowane w nich funkcje takie jak AquaClean, technologia Stirrer umożliwiają w łatwy i szybki sposób przyrządzanie jak również podgrzewanie posiłków. 
PŁYTY GRZEJNE
Z płytami grzejnymi marki Gorenje bez żadnego wysiłku przyrządzisz swoje ulubione potrawy. Zastosowane w nich nowoczesne funkcje takie jak XpandZone, PowerBoost Supreme czy Bridge Zone są praktyczne a zarazem proste w obsłudze.
OKAPY KUCHENNE
Okapy kuchenne Gorenje to niezawodne urządzenia, które skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy z kuchni, pojawiające się podczas gotowania. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką wydajnością oraz niezwykłym designem.
ZMYWARKI
Zmywarki Gorenje to oszczędzające czas, energię i wodę urządzenia. Programy jakie posiadają, dopasowywują sie do konkretnych potrzeb użytkowników. Inteligentne funkcje zdecydowanie podnoszą atrakcyjność tych urządzeń.
LODÓWKI
Lodówki Gorenje dostępne są zarówno w stylu nowoczesnym jak i retro. Stanowią nieodłączny elelement naszej kuchni. Warto wybrać model z najwyższą klasą energetyczną. Dostęne w wielu wersjach kolorystycznych z pewnością pasować będą do całej kuchennej aranżacji. 
PRALKI
Pralki Gorenje o wysokiej klasie energetycznej są niezwykle energooszczędne, przez co pozytywnie wpływają na nasze środowisko. Wyposażone w innowacyjne funkcjonalności pozwalają dbać o nasze ubrania. 
MAŁE AGD
Urządzenia z kategorii małego AGD pomogą przygotować Ci smaczne i zdrowe posiłki. Pożywne zupy, koktajle czy kremy na stałe wkroczą do naszego menu. 
SUSZARKI
Suszarki Gorenje nie tylko suszą nasze ubrania ale dbają o nie aby były czyste i pachnące. Odpowiednio dopasowane parametry do każdego rodzaju programu chronią nasze tkaniny przed uszkodzeniami. Oszczędzają nasz czas oraz energię.
ODKURZACZE
Dzięki odkurzaczom marki Gorenje Twój dom będzie perfekcyjnie czysty i skutecznie posprzątany. Wymienne końcówki dopasowują się do każdego rodzaju powierzchni.