Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

GORENJE BY Starck - Nowa kolekcja sprzętu kuchennego Gorenje

Ulubione0

Nowa kolekcja sprzętu kuchennego Gorenje została zaprojektowana przez jednego z najoryginalniejszych obecnie światowych twórców – Philippe'a Starcka. Do jej stworzenia wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wydajności energetycznej. 

GORENJE

Wszystkie urządzenia z bogatej oferty produktów charakteryzują się eleganckim wzornictwem odzwierciedlającym wysoką jakość sprzętu i doskonałość jego linii. Minimalistyczny design wykorzystujący szkło refleksyjne i stal nierdzewną doskonale wkomponowuje się w otoczenie i odzwierciedla Twój styl życia oraz osobowość.

Odkryj naszą kolekcję i stwórz swoją własną, wyjątkową kuchnię.

Philippe Starck to ceniony na całym świecie francuski twórca.

Dogłębne zrozumienie współczesnych przemian, umiłowanie idei i dążenie do obrony inteligencji użyteczności – a także użyteczności inteligencji – oto elementy składowe wszystkich jego kreacji artystycznych. Od produktów codziennego użytku, takich jak meble czy wyciskarki do cytrusów, przez rewolucyjne megajachty, indywidualistyczne wiatraki, rowery elektryczne, aż po hotele i restauracje aspirujące do tego, by być niezwykłymi, stymulującymi i tętniącymi życiem miejscami.

Projektując swoją pierwszą kolekcję dla Gorenje, Philippe Starck potwierdził swoje zobowiązanie do służenia społeczeństwu poprzez oferowanie najwyższej jakości w dobrej cenie i kierowanie się hasłami takimi jak Inteligencja, Jakość oraz Uczciwość w procesie tworzenia nowych produktów.

Linia produktów kuchennych Gorenje by S+ARCK została zaprojektowana z myślą o różnych stylach życia i osobowościach. Bo użytkownicy zawsze są dla nas najważniejsi.

„Moje projekty pozwalają użytkownikowi w pełni swobodnie i samodzielnie kreować własne doświadczenia". Philippe Starck

10 000 dzieł Philippe'a Starcka, jego światowa sława i niczym nieograniczona pomysłowość nie pozwoliły mu zapomnieć o podstawach, a mianowicie jego misji i wizji: kreacja, bez względu na swój kształt, musi czynić życie lepszym dla jak najszerszego grona osób, a przedmioty muszą być przede wszystkim „dobre", a dopiero potem „piękne".
„Każdy obiekt, kształt i styl muszą mieć znaczenie. Znaczenie jest tym, co wpływa na nas każdego dnia". Philippe Starck 

Więcej informacji o produktach i marce Gorenje na stronie www.gorenje.pl

Zobacz również

Kolekcja Gorenje Ora ïto: Inspiracja światłem

Kolekcja Gorenje Ora ïto: Inspiracja światłem

Design w połączeniu z bielą zyskuje szczególne znaczenie. Światło, będące fuzją wszystkich...

Gorenje Retro Collection - Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów.

Gorenje Retro Collection - Wzornictwo w stylu...

Możesz zdecydować się na romantyczną, modną lub stylową tonację kolorystyczną. Stylowa Masz...