Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Gorenje Retro Collection - Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów.

Ulubione0

Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów sprawiają, że chłodziarka ta jest wyjątkowym detalem zdobiącym Twoje wnętrza. Jej wygląd sprawia, że doskonale sprawdzi się ona w każdym otoczeniu. Może w kuchni o romantycznym wystroju? Albo w modnym, miejskim mieszkaniu? Tak samo dobrze będzie prezentować się w stylowym lofcie. Każda urządzenie serii Retro charakteryzuje się wyjątkowym designem, optymalnym wykorzystaniem przestrzeni i wszelkimi funkcjami, jakich oczekujemy od chłodziarko-zamrażarki. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, te nowoczesne ikony stylu budzą sensację wszędzie tam, gdzie się pojawią.

GORENJE

Możesz zdecydować się na romantyczną, modną lub stylową tonację kolorystyczną.

Stylowa
Masz wizję swojego życia. Wiesz, do czego dążysz i wiesz, czego nie chcesz. Sporo od siebie wymagasz, przez co Twoje standardy życia także są wysokie. Cenisz perfekcję. Lubisz blask. Proste, eleganckie linie i zero zbędnych elementów.

Uwielbiasz minimalizm. W Twoim świecie piękno kryje się w detalach. Tam, gdzie wszystko jest na swoim miejscu. Tam, gdzie Twój wysublimowany gust stanowi centralny punkt Twojego świata.

Romantyczna
Gromadzisz skrawki przeszłości. Każdy z nich ma swoją własną historię i towarzyszy Ci w życiu. Nigdy nie czujesz się samotny. Lubisz nowe obrazy w starodawnych stylizacjach. Ot, romantyzm. Dokonuj wyborów zgodnie ze swoim życzeniem. W końcu zadowala Cię tylko najlepsze.

Uwielbiasz wygodę. Lubisz się rozpieszczać i czerpiesz z tego dumę. Wiesz, jak sobie dogodzić. Żyjesz jak dama. Jak dżentelmen.

Nowoczesna
Uważasz, że sufit nie jest żadnym ograniczeniem, jeśli tylko masz ochotę spojrzeć w niebo. Wyobraźnia to niesamowita siła. Wystarczy szczypta wyobraźni, by Twój dom stał się Twoim wymarzonym miejscem. W ten sposób możesz prawdziwie cieszyć się swoją niezależnością. Tam, gdzie nie ma ograniczeń. Tam, gdzie wszystko co masz stanowi Twoją część.

Kochasz wolność. Adrenalinę towarzyszącą nowym wrażeniom i przeżyciom. Chęć uczenia się i zdobywania wiedzy sprawia, że wyruszasz w świat. Twoje życie jest podróżą. Twoje marzenia mają wiele kolorów.

Więcej informacji o produktach i marce Gorenje na stronie www.gorenje.pl


 

Zobacz również

Gorenje w stylu RETRO.

Gorenje w stylu RETRO.

Dla marki Gorenje wzornictwo oraz przyjazne użytkowanie od początku było priorytetem. Warto...

Nowa klasyka dla kuchni przyszłości - Gorenje Ora ïto Black

Nowa klasyka dla kuchni przyszłości - Gorenje...

Oto narodziła się nowa modna kolekcja urządzeń gospodarstwa domowego. W jej skład wchodzą...