Gorenje Simplicity – prostota w każdym wymiarze
Gorenje Simplicity – prostota w każdym wymiarze
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna GORENJE Gorenje Simplicity – prostota w każdym wymiarze

GORENJE


Gorenje Simplicity – prostota w każdym wymiarze

Minimalistyczny design i naprawdę prosta obsługa to dwie główne, ale nie jedyne cechy urządzeń Gorenje z linii Simplicity. Za co jeszcze kochają je użytkownicy?

Czysta forma – dla miłośników minimalistycznych aranżacji

 

Urządzenia marki Gorenje z linii Simplicity zachwycają prostą forma i eleganckim wzornictwem, dzięki którym są w stanie perfekcyjnie dopasować się do każdej nowoczesnej aranżacji. AGD w końcu może tworzyć idealną całość z zabudową meblową, spójnie się w niej komponować i podkreślać jej minimalistyczny wymiar. Właśnie dlatego kolekcja Simplicity zachwyci wszystkich, którzy w swoim domu chcą kreować harmonijne przestrzenie, których charakter łatwo zmieniać, dopasowując go do bieżących trendów czy własnego zmieniającego się gustu. AGD marki Gorenje przetrwa niejedną metamorfozę!

 

Komfort zapewniony poprzez technologię

 

Wszystkie sprzęty z kolekcji Simplicity zostały zaprojektowane tak, by w maksymalnym stopniu służyć wygodzie ich użytkowników. Wyposażone w technologię adaptacyjną sprzęty są w stanie rozpoznawać nasze potrzeby i uczyć się naszych zwyczajów, by jeszcze lepiej spełniać nasze oczekiwania. Inteligentna lodówka Gorenje zapamiętuje pory, w których otwieramy jej drzwi, by w odpowiednim momencie obniżyć temperaturę w komorze chłodzenia dla zachowania jej właściwego poziomu. Obecne w urządzeniach automatyczne programy z kolei gwarantują doskonałe rezultaty, niezależnie od tego czy chodzi o pieczenie, gotowanie czy podgrzewanie dań. Tym sposobem seria Simplicity staje się genialnym połączeniem minimalistycznego wzornictwa i zaawansowaną technologią.