Promocja Gorenje - kamień do pizzy gratis!
Promocja Gorenje - kamień do pizzy gratis!
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna GORENJE Kup piekarnik Gorenje OptiBake i odbierz kamień...

GORENJE


Kup piekarnik Gorenje OptiBake i odbierz kamień do pizzy

Poczuj się jak doświadczony szef kuchni! Kup jeden z wybranych piekarników Gorenje OptiBake i odbierz za darmo kamień do pizzy. Profesjonalne narzędzia pomogą Ci uzyskać jeszcze lepszy smak potraw oraz więcej czasu na to, co lubisz najbardziej.

Profesjonalne piekarniki OptiBake

Gorenje OptiBake to jeszcze prostsze przygotowywanie posiłków i jeszcze więcej Twojego wolnego czasu. Piekarniki mają szereg funkcji, które ułatwiają gotowanie oraz pieczenie. Postaw na udogodnienia, dzięki którym potrawy będą dobrze wypieczone i chrupiące z zewnątrz.

  • Kształt HomeMade – zaokrąglona komora nawiązuje swoją budową do dawnych pieców opalanych węglem. To zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i dopieczenie dań.
  • Szybkie nagrzewanie komory – wystarczy ok. 5 minut, żeby wnętrze piekarnika było rozgrzane do 200°
  • Parowy asystent – umożliwia Ci pieczenie z dodatkiem pary. Od tej pory Twoje wypieki będą soczyste i miękkie wewnątrz, a na zewnątrz pokryte chrupiącą skórką.
  • AirFry – wspomaganie pieczenia gorącym powietrzem zapewnia idealny efekt bez użycia tłuszczu. Zdrowiej i smaczniej, bo na chrupko.
  • StepBake – określ precyzyjne wytyczne dla każdego z trzech etapów pieczenia i nie martw się resztą. Piekarnik samodzielnie wykona zadanie.
  • Funkcja Pizza – coś dla wielbicieli włoskiego przysmaku. Piekarnik nagrzewa się do 300°C, żeby odpowiednio upiec pyszną pizzę oraz podobne ciasta. Przyrządzane na kamieniu do pizzy, który możesz zdobyć w promocji, Twoje dania zachwycą każdego.

Zyskaj kamień do pizzy od Gorenje

Chcesz upiec najpyszniejszą pizzę? Wykorzystaj piekarnik Gorenje z funkcją Pizza oraz profesjonalny kamień. Kup jeden z wybranych modeli piekarników OptiBake, a dostaniesz zupełnie za darmo kamień do pizzy. Możesz na nim przyrządzać każdy rodzaj pieczywa. Kumuluje on ciepło z piekarnika, a później oddaje je na całej powierzchni. Ciasto ułożone na kamieniu będzie szybciej gotowe i równomiernie wypieczone. Od teraz staniesz się wirtuozem wypieków!

 

Jak skorzystać z promocji Gorenje OptiBake?

Kup jeden ze wskazanych modeli piekarników Gorenje OptiBake i zarejestruj go na stronie www.gorenjepromocje.pl, dołączając skan dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej urządzenia. Po sprawdzeniu Twojego zgłoszenia kamień do pizzy zostanie wysłany na podany adres.

 

Promocja trwa od 13 października do 13 grudnia. Rejestracja na stronie będzie możliwa najpóźniej do 14 dni od zakończenia akcji.

Listę wybranych modeli i pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.