Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Nowa klasyka dla kuchni przyszłości - Gorenje Ora ïto Black

Ulubione0

Jeśli usunąć wszystko to, co nie jest absolutnie niezbędne, pozostaną tylko czyste linie. Prosty design, który nas otacza, to futurystyczna kuchnia na dziś i na jutro. Proste, czyste linie odzwierciedlają design przyszłości, gdy wizja stanie się rzeczywistością. Nie boimy się tworzyć kierunków na przyszłość. Produkty łączą w sobie pierwiastki organiczne i futurystyczne. Forma ujawnia elegancję, czyste linie i prostotę.

GORENJE

Oto narodziła się nowa modna kolekcja urządzeń gospodarstwa domowego. W jej skład wchodzą designerskie piekarniki, płyty do gotowania i okapy kuchenne, chłodziarko-zamrażarki oraz panele dekoracyjne do kuchenek mikrofalowych i zmywarek. W kolorze czarnym i srebrnym. Nie mówi zbyt wiele, tylko to, co istotne. Nic więcej.

Kolekcja Gorenje Ora ïto - nowa klasyka dla kuchni przyszłości
Gorenje jest dzisiaj jednym z wiodących europejskich producentów urządzeń gospodarstwa domowego, wyróżniających się ekskluzywnym designem i wysoką jakością wykonania. Oferując innowacyjne, doskonałe pod względem technologicznym, perfekcyjnie zaprojektowane i przyjazne dla środowiska produkty Gorenje dąży do tego, by stać się najbardziej innowacyjnym producentem designerskich urządzeń dla domu na świecie.

Z myślą o tym, aby ekskluzywne urządzenia gospodarstwa domowego stały się bardziej dostępne dla szerszego grona odbiorców, Gorenje rozpoczęło współpracę z młodym francuskim projektantem Ora ïto.

Owocem tej współpracy jest nowa kolekcja Gorenje Ora ïto - nowa klasyka kuchni przyszłości

Ora ïto: Enfant terrible wzornictwa przemysłowego
Za marką Ora ïto stoi młody, kreatywny francuski projektant, któremu prowokacyjne pomysły zapewniły szybki awans do grona najlepszych projektantów świata. Na początku kariery Ora ïto prezentował swoje projekty i pomysły na produkty wirtualne na własnej stronie internetowej, opatrzone logotypami znanych marek. 

Więcej informacji o produktach i Gorenje na stronie www.gorenje.pl
 

Zobacz również

Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity Collection

Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity...

PIEKARNIKI Wyróżniający się design przywodzi na myśl wspomnienia piękna przeszłości,...

Tłoczenie oleju na zimno w Twoim domu.

Tłoczenie oleju na zimno w Twoim domu.

NA CZYM POLEGA TŁOCZENIE NA ZIMNO? W dawnych latach tłoczenie oleju wymagało ciężkich...