Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity Collection - Max Kuchnie
Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity Collection - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna GORENJE Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity...

GORENJE


Ponadczasowa fascynacja. Gorenje Infinity Collection

DOTYK PIĘKNA, KTÓRE NIGDY NIE PRZEMIJA. Uroki życia, lepsze niż tu i teraz. Nowa kolekcja urządzeń kuchennych Gorenje Infinity. Magia nostalgii w nowoczesnej i eleganckiej formie sprawia, że spełniają się twoje marzenia o technologicznej doskonałości odpowiadającej Twojemu stylowi życia.

PIEKARNIKI

Wyróżniający się design przywodzi na myśl wspomnienia piękna przeszłości, łącząc staromodne detale ze współczesną linią. Dopracowane pokrętła, piękny uchwyt i szklane drzwiczki są głównymi ozdobami urzekających piekarników, podczas gdy nowoczesna technologia pieczenia raz za razem imponuje wspaniałymi rezultatami i prostą obsługą.

 

Elektroniczny timer z analogowym wyświetlaczem

Klasyczny kształt timera ze wskazówkami zegarowymi przenosi wyrafinowany wygląd piekarnika na wyższy poziom. Analogowy timer wyświetla aktualny czas, działa jak minutnik i pozwala ustawić moment rozpoczęcia lub zakończenia pieczenia. Sygnał dźwiękowy powiadomi o zakończeniu procesu pieczenia.


Elektroniczny timer z cyfrowym wyświetlaczem

Elektroniczny timer umożliwia łatwą kontrolę i nadzór nad procesem pieczenia. Po prostu dotknij ekran, aby ustawić czas pieczenia, który będzie wyświetlany do zakończenia procesu. Opcja ustawiania momentu rozpoczęcia lub zakończenia pieczenia pozwoli wkomponować przygotowywanie posiłków w twój plan dnia. Gdy potrawa będzie gotowa, piekarnik powiadomi cię o tym sygnałem dźwiękowym. Płaska powierzchnia timera dodatkowo ułatwia czyszczenie.

 

HomeMade design

Forma inspirowana tradycyjnymi piecami chlebowymi to jedna z najbardziej innowacyjnych cech piekarników Gorenje, umożliwiająca swobodną cyrkulację gorącego powietrza, które jest równomiernie rozprowadzane i w pełni otacza potrawę. Rezultatem jest optymalnie upieczona potrawa: soczysta w środku i chrupiąca na zewnątrz.

 

Teleskopowe prowadnice

Teleskopowe prowadnice pozwalają z łatwością doglądać procesu pieczenia na dowolnej wysokości, bezpieczne wyjmować blachę i łatwo wyczyścić piekarnik. Są łatwe do wysunięcia, więc możesz bezpiecznie sprawdzać stan potrawy w dowolnym momencie, a także łatwo je wyczyścić po zakończeniu pieczenia.

 

GentleClose

Piekarniki Infinity wyróżniają się niezwykle płynnym, łatwym i cichym zamykaniem drzwiczek. Wystarczy delikatne dotknięcie, aby automatycznie zamknąć drzwiczki. Stylowy uchwyt z logo linii Infinity jest harmonijnym dopełnieniem wyglądu tego eleganckiego piekarnika.

 

PŁYTY GRZEWCZE

Zaprojektowane tak, abyś mógł gotować jak zawodowy szef kuchni. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom gotowanie ulubionych potraw będzie szło jak po maśle. Dopracowany design szklanej powierzchni w kolorze czarnym lub kości słoniowej, o wyróżniających się detalach, dodadzą Twojemu wnętrzu nostalgicznego piękna.

 

Żeliwny ruszt

Żeliwny ruszt zapewnia wyjątkową stabilność naczyń oraz podnosi walory estetyczne kuchni. Materiał z jakiego wykonany jest ruszt, charakteryzuje się niezwykła wytrzymałością na najwyższe temperatury oraz wieloletnią eksploatację.


Zapalanie palnika gazowego jedną ręką

Zapalanie palnika gazowego jedną ręką to kolejna funkcja zapewniająca dodatkowy komfort i łatwą kontrolę. Aby włączyć palnik należy jedną ręką wcisnąć pokrętło i przekręcić je do pożądanej pozycji, druga ręka pozostaje wolna. Szybkie, proste i funkcjonalne.

Palnik gazowy WOK
Płyta gazowa Infinity posiada wygodny palnik do woków o wyjątkowo dużej mocy grzania, dla łatwego przygotowywania dań kuchni azjatyckiej, jak również gotowania innych potraw w dużych garnkach. Przy bardzo małym wysiłku zadziwisz swoich gości egzotyczną kuchnią.

PowerBoost
Funkcja szybkiego nagrzewania zapewni pożądane rezultaty w szybszy i bardziej wydajny sposób. Doładowanie mocy indukcji o 25% zapewni szybsze gotowanie potraw, co przyda się osobom prowadzącym aktywny styl życia.

SuperSilent
Płyty indukcyjne Gorenje Infinity są wyjątkowo ciche, dzięki zaawansowanemu systemowi grzewczemu, który nie brzęczy, nie buczy, ani nie wydaje żadnych innych irytujących dźwięków podczas szybkiego nagrzewania się.

Technologia hi-light
Wysokiej jakości ceramiczna płyta grzewcza hi-light odznacza się stylowym designem z nutą klasyki, a najnowsza technologia daje doskonałe rezultaty w gotowaniu. Wskaźnik dla każdej z czterech stref gotowania świeci się tak długo, jak długo powierzchnia strefy jest gorąca. Doskonale gładka powierzchnia płyty ułatwia czyszczenie.

OKAPY KUCHENNE

Nowoczesny minimalistyczny wygląd został wzbogacony wyselekcjonowanymi detalami, szkłem i błyszczącym kolorem czerni lub delikatnej kości słoniowej. Miękka linia pokręteł sprawia, że okap harmonizuje z innymi urządzeniami z kolekcji, podczas gdy optymalna i cicha praca sprawia, że jest on nieodzownym dodatkiem do nowoczesnego stylu życia.

Wentylacja AdaptTech
W trybie automatycznym specjalny czujnik wykrywa stężenie nieczystości, pary, oparów lub gazów w powietrzu i odpowiednio reaguje. Automatycznie dostosowuje prędkość pracy wentylatora i wyłącza go, gdy nie jest już potrzebny.

System P. A. S.
Okap z kolekcji Infinity jest wyposażony w zaawansowany obwodowy system zasysania odprowadzający powietrze nie tylko przez część środkową, ale także po bokach okapu. Dzięki temu zużycie energii i poziom hałasu są niższe, podczas gdy zasysanie jest znacznie bardziej wydajne.

PowerBoost
W przypadku nadmiaru pary, funkcja PowerBoost zapewnia silne i szybkie odsysanie. Po włączeniu funkcji PowerBoost okap w ciągu kilku minut odciągnie nadmiar pary i zapachów, a następnie będzie kontynuował pracę z poprzednimi ustawieniami.

Oświetlenie LED
Oprócz podstawowej funkcji odciągania powietrza, okap kuchenny jest także dodatkowym źródłem światła nad płytą grzewczą, zapewniając optymalne oświetlenie. Wbudowane oświetlenie LED jest niezawodne i bardzo efektywne. Zapewnia minimalne zużycie energii, a żywotność lamp LED-owych jest trzykrotnie dłuższa niż tradycyjnych żarówek. Inteligentny układ lamp w okapie zapewnia doskonałą widoczność i sprawia, że kuchnia jest jeszcze milsza dla oka.


KUCHENKI MIKROFALOWE

Ich liczne funkcje i ustawienia pozwolą przygotowywać zdrowe i pożywne posiłki. Szkło drzwiczek posiada rozpoznawalne cechy całej kolekcji, dzięki czemu pasuje do eleganckiego pokrętła oraz prostego i czytelnego ekranu dotykowego.

Pokrętło Infinity
Stylowo zaprojektowane pokrętło pozwala na łatwe i precyzyjne wybieranie programów i zmienianie ustawień. Wciskając i przytrzymując pokrętło można także wyregulować głośność sygnałów dźwiękowych.

Osiem programów
Programy kuchenek mikrofalowych Gorenje Infinity gwarantują, że mięso, ziemniaki, warzywa, popcorn, ryby czy makarony wyjdą za każdym razem perfekcyjne, a także umożliwiają Ci zajęcie się czymś innym w czasie szybkiego odgrzewania potraw lub podgrzewania płynów. Kuchenka automatycznie dostosuje tryb pracy, moc i czas trwania programu.

Mikrofale + grill
Teraz możesz w łatwy sposób przyrumienić swoje ulubione potrawy, aby otrzymać doskonale chrupiącą skórkę. Grill łączy siły z mikrofalami zapewniając wyjątkowo szybkie pieczenie, co jest szczególnie przydatne przy przyrządzaniu pizzy lub małych kawałków mięsa. Po upłynięciu połowy czasu pieczenia kuchenka przypomni Ci o odwróceniu potrawy na drugą stronę, dla równomiernego pieczenia i w celu otrzymania doskonale chrupiącej skórki.

Timer
Kuchenka mikrofalowa Gorenje Infinity umożliwia ustawienie czasu pracy do 95 minut. Posiada 8 programów do odgrzewania, gotowania i rozmrażania, a także kilka niezbędnych funkcji, w tym szybkie rozmrażanie SpeedFrost. Wyraźny wyświetlacz LED podaje informacje o wybranym programie lub funkcji, oraz o pozostałym czasie.

Więcej informacji o produktach i marce Gorenje na stronie www.gorenje.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności