GORENJE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
GORENJE - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna GORENJE Wybierz swój piekarnik, a czajnik otrzymasz w...

GORENJE


Wybierz swój piekarnik, a czajnik otrzymasz w prezencie

Jeszcze więcej korzyści dla każdego, kto skorzysta z promocji marki Gorenje. Postaw na piekarnik, dzięki któremu bez trudu osiągniesz wyśmienite efekty, by dodatkowo odebrać inteligentny czajnik elektryczny.

 

Idealnie dobrana temperatura jest ważna nie tylko podczas pieczenia. Wie o tym doskonale marka Gorenje, dlatego w nowej promocji do zakupionego piekarnika, w prezencie dodaje czajnik elektryczny z funkcją regulacji temperatury i podtrzymywania ciepła wody. Idealnie wypieczone ciasto będzie smakować jeszcze lepiej z filiżanką perfekcyjnie przyrządzonej herbaty czy kawy!

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

 

Wystarczy kilka chwil, by po zakupie piekarnika Gorenje zapewnić sobie prezent w postaci czajnika. Jak to zrobić?

  1. W wybranym studiu Max Kuchnie lub na stronie sklep.maxkuchnie.pl spośród premiowanych modeli wybierz piekarnik marki Gorenje pasujący do Twojej kuchni i odpowiedni do Twoich potrzeb.
  2. W przeciągu 14 dni zarejestruj swój zakup na stronie internetowej: https://gorenjepromocje.pl/58-piekarnik-czajnik, wypełniając dostępny tam formularz i załączając skan bądź zdjęcie dowodu zakupu urządzenia oraz dołączonej do niego karty gwarancyjnej.
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na podany podczas rejestracji adres wysłany zostanie do Ciebie czajnik elektryczny Gorenje

Akcja trwa od 06.03.2023 do 30.04.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród.

 

 

Funkcjonalne technologie w piekarnikach Gorenje

 

Czym wyróżniają się piekarniki Gorenje i dlaczego warto mieć je w swojej kuchni? Znajdziesz w nich szereg praktycznych funkcji, dzięki którym pieczenie stanie się jeszcze łatwiejsze, ale i zdrowsze. Wybrane z objętych promocją piekarników wyposażone zostały w funkcję AirFry, za sprawą której chrupiące stripsy czy frytki przygotujesz bez użycia tłuszczu. Piekarniki z systemem parowym pozwolą Ci w łatwy sposób osiągnąć efekt idealnie wypieczonego środka i przyrumienionej skórki. Drzwi UltraCool z potrójną lub poczwórną szybą nigdy nie nagrzewają się z zewnątrz do wysokich temperatur, dzięki czemu pieczenie w obecności dzieci staje się dużo bezpieczniejsze, a wytworzona przez urządzenie energia zostaje zagospodarowana w znacznie bardziej optymalny sposób. Szybkie nagrzewanie to z kolei funkcja, która zaoszczędzi Ci sporo czasu, zawsze wtedy gdy zależy Ci na nim najbardziej. Do temperatury 200°C piekarnik rozgrzeje się w zaledwie 5 minut.

 

 

Czajnik elektryczny K17TRB

 

Smak kawy i herbaty w dużej mierze zależy od sposobu jej przygotowania. Nie bez znaczenia jest też temperatura wody, w jakiej je zaparzamy. Czajnik elektryczny Gorenje K17TRB, poza możliwością zagotowania wody, umożliwia podgrzanie jej do 60, 80 lub 90°C, by zapewnić Ci idealnie ciepłą wodę do przyrządzenia ulubionych naparów ziołowych, herbaty zielonej, białej czy czerwonej przy zachowaniu wszystkich ich cennych właściwości. Ponadto czajnik ten wyposażony został w funkcję podtrzymywania  temperatury wody aż do 40 minut. Jeszcze lepszy smak przygotowywanych napojów zapewni zmywalny filtr wapienny, a o bezpieczeństwo użytkowania zadba zabezpieczenie przez wygotowaniem się wody i przegrzaniem urządzenia.

 

Listę wybranych modeli i pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności