HOOVER - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
HOOVER - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

HOOVER


Artykuły hoover

zmywarki-hoover-ponizej-39db.jpg

Zmywarki Hoover – poniżej 39db!

Super cichy program nocny Wyjątkowo cicha pompa impulsowa sprawia, że zmywanie jest nie tylko bardzo skuteczne, ale też niezwykle ciche....
zmywarki-z-modulem-lacznosci-wifi-i-zmywarki-s.jpg

Zmywarki z modułem łączności WiFi i zmywarki Smart Door

Programy i funkcje zmywarki mogą być w wygodny sposób kontrolowane z poziomu aplikacji Hoover Wizard na smartfonie. Można zdalnie...
piekarniki-z-modulem-lacznosci-wifi.jpg

Piekarniki z modułem łączności WIFI

Innowacyjne technologie Funkcje piekarnika mogą być w wygodny sposób kontrolowane z poziomu aplikacji Hoover Wizard na smartfonie. Zależnie...
Produkty hoover

PIEKARNIKI
Piekarniki Hoover stanowią odpowiedź na potrzeby nowoczesnych użytkowników sprzętów AGD. Zostały wzbogacone o funkcje, których zadaniem jest nie tylko wspierać nas podczas przyrządzania smakowitych posiłków, ale również w zakresie intuicyjnej obsługi oraz przyjęcia zdrowego stylu życia. 
PŁYTY GRZEJNE
Płyty grzewcze oferowane przez markę Hoover to urządzenia dostosowane do potrzeb wymagających użytkowników, którzy oczekują w swoich kuchniach sprzętów usprawniających im przygotowywanie posiłków. Marka Hoover oferuje różnorodne płyty grzewcze posiadające praktyczne funkcje, które okażą się nieocenione podczas gotowania. 
OKAPY KUCHENNE
Okapy kuchenne Hoover uczynią Twoją kuchnię nie tylko bardziej funkcjonalną i komfortową, ale także estetycznie dopracowaną. Marka oferuje wyjątkowo bogaty wybór okapów, które różnią się pod względem rozmiarów, kolorów, stylów wzorniczych, a także funkcji i sposobów działania. 
ZMYWARKI
Zmywarki Hoover to propozycja dla osób ceniących nowoczesne sprzęty kuchenne. Urządzenia te są dostępne w wersji wolnostojącej lub pod zabudowę. Cechują się optymalnie zaprojektowanym systemem programowym, dzięki czemu ich użytkowanie ułatwia wykonywanie codziennych prac porządkowych w kuchni. Zmywarki Hoover posiadają wysoką klasę energooszczędną, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze....
WINIARKI
Chłodziarki do wina Hoover to doskonała propozycja dla miłośników win oraz innych trunków, które wymagają odpowiednich warunków do przechowywania. Atrakcyjna linia designerska, wiele rozmiarów do wyboru, a także optymalnie dopasowane programy do potrzeb użytkowych – to tylko niektóre z walorów oferty Winiarek od firmy Hoover. 
LODÓWKI
Lodówki Hoover to nie tylko urządzenia chłodzące, ale wielofunkcyjne sprzęty mające uczynić życie użytkowników zdecydowanie wygodniejszym. Nowoczesne lodówki Hoover posiadają programy chłodzące i mrożące, ale także interaktywne systemy ułatwiające dostosowanie sposobu ich działania do indywidualnych potrzeb użytkowników.
EKSPRESY DO KAWY
Ekspresy do kawy Hoover to nowoczesne urządzenia, których design zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Precyzyjnie zaprojektowane bryły doskonale wkomponują się w aranżacje nowoczesnych, jak i klasycznych kuchni w zależności od potrzeb. Ponadto marka oferuje także profesjonalne ekspresy, które sprawdzą się w warunkach komercyjnych.
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Hoover to propozycja zarówno dla użytkowników chcących z nich korzystać w warunkach domowych, jak i w kuchniach profesjonalnych. Kuchenki posiadają nowoczesne funkcje, dzięki którym podgrzewanie, rozmrażanie, a nawet grillowanie potraw staje się niezwykle proste i szybkie. 
OKAPY KUCHENNE
Okapy kuchenne Hoover uczynią Twoją kuchnię nie tylko bardziej funkcjonalną i komfortową, ale także estetycznie dopracowaną. Marka oferuje wyjątkowo bogaty wybór okapów, które różnią się pod względem rozmiarów, kolorów, stylów wzorniczych, a także funkcji i sposobów działania. 
PRALKI
Pralki Hoover to urządzenia energooszczędne i wydajne, dzięki którym czynność prania stanie się czystą przyjemnością. Nowoczesne modele posiadają funkcje parowe, miękkie otwieranie drzwi, programator, wyświetlacz elektroniczny, opóźnienie startu pracy, czy też możliwość podłączenia do sieci Wi-Fi.