Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Zmywarki z modułem łączności WiFi i zmywarki Smart Door

Ulubione0

Programy i funkcje zmywarki mogą być w wygodny sposób kontrolowane z poziomu aplikacji Hoover Wizard na smartfonie. Można zdalnie kontrolować czas pozostały do zakończenia zmywania, wybrać jeden z ponad 20 dodatkowych programów specjalnych, a nawet sprawdzić konieczność zakupu środków do zmywania.

HOOVER

Z poziomu aplikacji można też uzyskać dostęp do instrukcji obsługi zmywarki, sprawdzić zużycie energii elektrycznej i zapoznać się z poradami dotyczącymi zdrowego i ekono-micznego wykorzystania wszystkich funkcji zmywarki.


Zmywarka Hoover pod koniec cyklu zmywania, automatycznie uchyla drzwi, gdy temperatura wewnątrz zmywarki opadnie do 40°C, a wilgotność powietrza osiągnie zaprogramowany poziom. Drzwi są uchylane na dokładnie 10cm.
Wszystkie te parametry zostały dobrane na podstawie wielu badań – w celu osiągnięcia czterech najważniejszych korzyści dla użytkownika:

  1. Ograniczenie zużycia energii elektrycznej i skrócenie czasu zmywania. Suszenie jest najbardziej energochłonną częścią procesu zmywania. Trwa też stosunkowo długo. Zastosowanie funkcji SmartDoor pozwala już teraz uzyskać efektywność energetyczną na poziomie A+++ (-10%)
  2. Idealnie wysuszone naczynia. Uchylenie drzwi oznacza, że resztki wody pozostałe w zagłębieniach naczyń szybko odparowują, a naczynia są idealnie suche, bez zacieków.
  3. Szybkie osuszenie się zmywarki oznacza brak nieprzyjemnych zapachów, a sama zmywarka jest bardziej higieniczna.
  4. Precyzyjnie dobrany moment i szerokość uchylenia drzwi gwarantują bezpieczeństwo kuchennego blatu, który nie jest narażony na kontakt z nadmierną ilością pary wodnej.

Więcej inforamacji o produktach i marce Hoover znajduje się na stronie www.hoover.pl

Zobacz również

Piekarniki z modułem łączności WIFI

Piekarniki z modułem łączności WIFI

Funkcje piekarnika mogą być w wygodny sposób kontrolowane z poziomu aplikacji Hoover Wizard na...

Hoover - Kim jesteśmy?

Hoover - Kim jesteśmy?

Od tego momentu marka Hoover już od ponad 110 lat wiedzie prym w innowacyjności w różnych...