Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / BĄDŹ MISTRZEM KUCHNI
GOTUJ Z LUCE

BĄDŹ MISTRZEM KUCHNI
GOTUJ Z LUCE

Ulubione0

Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint.

redstudio

Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint to zaawansowana technologia i estetyka urządzeń, które wyróżniają się wzornictwem, ergonomią, łatwością obsługi, zmniejszonym poziomem hałasu oraz wysoką jakością.

PIĘKNE WZORNICTWO I ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA. To cechy wyróżniające piekarniki LUCE, które powstały jako rezultat najbardziej zaawansowanych badań i zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić innowacyjne pieczenie zgodne ze współczesnymi trendami. Piekarniki do zabudowy LUCE to minimalistyczny i wyrafinowany styl, który łączy w sobie solidność stali i zdolność szkła do odbijania światła, aby nadać Twojej kuchni świetlistości.

  Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint - Piekarnik

 

WSZYSTKIE ZALETY INNOWACJI. Dzięki zaawansowanej technologii piekarnik nieustanie i automatycznie dobiera oraz reguluje optymalny czas i temperaturę pieczenia, uzależniony od specyfiki potraw. Tak, jak robi to prawdziwy szef kuchni.

 

PROSTE I INTUICYJNE PROGRAMOWANIE. Masz do wyboru różne panele sterowania i opcje programowania, spełniające wymagania zarówno tych, którzy wolą innowacyjne funkcje, jak i tych, którzy wybierają tradycyjne rozwiązania.

 Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint - Panel

 A jeśli chcesz upiec naprawdę dużo zaufaj Openspace – 70 litrów pojemności w piekarniku o szerokości 60 cm.

 

 

 

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO. Płyty indukcyjne to wydajny i szybki sposób na przyrządzanie potraw, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint - Płyta indukcyjna

 

ELASTYCZNOŚĆ I MOC. Funkcja Booster, Timer, dotykowy panel kontrolny i technologia Flexy Zone, która pozwala na ogrzanie dużej powierzchni płyty do tej samej temperatury sprawią, iż zaoszczędzisz czas spędzony w kuchni, gwarantując, że każde danie będzie idealnie przyrządzone.

Nowa kolekcja LUCE marki Hotpoint - Płyty inducyjne

 

WYJĄTKOWA PRECYZJA DLA DOSKONAŁEGO GOTOWANIA. Nowe płyty gazowe LUCE, eleganckie i nowoczesne, wyposażone są w płaskie i gustowne palniki nowej generacji Direct Flame, które gwarantują wysoką wydajność, oszczędność czasu, zawsze idealne rezultaty gotowania oraz innowacyjną estetykę.

 

Kuchenka gazowa LUCE marki Hotpoint

 

 ZAAWANSOWANE OCZYSZCZANIE POWIETRZA. Nowoczesne, stylowe okapy Hotpoint LUCE ze szkła i stali to moc pracująca w ciszy oraz imponujące efekty świetlne. Dla tych, którzy posiadają wyspę kuchenną Hotpoint przygotował oryginalny okap o innowacyjnym kształcie cylindra i wyjątkowej osobowości.

 

stylowe okapy Hotpoint LUCE ze szkła i stali

 

MOC POCHŁANIANIA I BEZGŁOŚNA PRACA. Okapy LUCE wyposażone są w nowoczesny silnik zapewniający wyjątkową wydajność przy jednoczesnym obniżeniu o 30% poziomu hałasu, w porównaniu ze zwykłymi okapami. Co więcej wszystkie okapy z tej linii posiadają funkcję Booster, która pozwala na natychmiastowe zwiększenie mocy pochłaniania w przypadku pojawienia się dymu lub intensywnych zapachów. Ergonomiczny panel sterowania zapewnia idealnie oczyszczone powietrze jednym ruchem ręki.

 

Okapy LUCE wyposażone są w nowoczesny silnik

 


 

KOLEKCJA 45-CENTYMETROWA. Dzięki tej gamie produktów, Hotpoint zapewnia możliwość łączenia w jednej kuchni różnych sposobów oraz funkcji gotowania. Piekarnik parowy, kompaktowy i pyrolityczny, ekspres do kawy, kuchnię mikrofalową i lodówkę na wino można dowolnie ze sobą łączyć tak, aby dostosować kuchnię do swoich wymagań, zgodnie ze specyficznymi gustami oraz różnymi potrzebami funkcjonalnymi.

 

Piekarnik parowy, kompaktowy i pyrolityczny

Zobacz również

Hotpoint i Jamie Oliver wprowadzają nową filozofię gotowania i jedzenia

Hotpoint i Jamie Oliver wprowadzają nową...

Historie związane z daną potrawą sprawiają, że zyskuje ona drugie życie. Chwile spędzane przy...

Czy wiesz, czemu Twoje jedzenie jest ciepłe?  Czyli o tym jak działa mikrofalówka

Czy wiesz, czemu Twoje jedzenie jest ciepłe? ...

Mega funkcja magnetronu W dużym i pobieżnym skrócie – mechanizm kuchenki za pomocą fal wprawia...