Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / Funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu – nowa...

Funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu – nowa odsłona linii pralek marki Hotpoint

Ulubione0

Pralka to jeden ze sprzętów AGD, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Jest niezastąpiona, gdy szybko trzeba poradzić sobie z plamą po winie czy czekoladzie lub ze stertą brudnych ubrań po powrocie z urlopu. Nowoczesne pralki nie tylko dbają o bezpieczeństwo i czystość naszych tkanin, ale są też energooszczędne, stylowe i intuicyjne w użyciu. Udowadnia to najnowsza odsłona linii pralek marki Hotpoint o najwyższej klasie energetycznej A+++ -40%. Pralka posiada m.in. specjalny system recyrkulacji wody (Eco Rain) oraz umożliwia pranie kolorowych i białych ubrań razem.

hotpoint

Nowoczesny design
Nowa odsłona pralek marki Hotpoint zwraca uwagę estetyką wykonania i nowoczesnym designem. Modele wyróżnia ergonomiczny i wygodny uchwyt do otwierania drzwi, a także intuicyjny wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości. Ponadto, pralki wyposażone są w specjalną rotacyjną szufladę szczególnie przydatną przy stosowaniu detergentu w płynie. Nad szufladą znajdziemy w niej wysuwaną zakładkę z informacjami o programach prania. Ta sprytnie ukryta lista ułatwi nam wybór odpowiedniego programu prania.
Nowe pralki marki Hotpoint występują w dwóch kolorach – białym lub czarnym, które uatrakcyjnią wystrój naszej łazienki.

Pralka do zadań specjalnych – innowacyjny mus piorący i 10 nowych ruchów bębna
Pralki z najnowszej linii marki Hotpoint zostały wyposażone w innowacyjne technologie Direct Injection oraz Digital Motion, które są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi plamami już w 20°C (ponad 100 uporczywych zabrudzeń takich jak wino, trawa, kawa, herbata czy czekolada). Wszystko to za sprawą systemu, który miesza wodę ze środkiem piorącym jeszcze przed rozpoczęciem prania. W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno zbiornika i jego rozpuszczenie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Natomiast dzięki technologii Direct Injection, zastosowanej w pralkach Hotpoint, woda i detergent już na początku cyklu są mieszane razem i tworzą specjalny mus piorący. Mieszanka wnika we włókna znacznie szybciej i lepiej aktywuje enzymy piorące, a przy tym wykorzystuje większą siłę piorącą – aż do 60%. Dzięki zachowaniu niskiej temperatury dbamy o zachowanie żywych kolorów i trwałości tkanin. Pranie w 20 °C pozwala także łączyć w jednym cyklu ubrania zarówno białe, jak i kolorowe, co oznacza – koniec z segregacją! Dodatkowo w pralce Hotpoint zamontowany został silnik bezszczotkowy z technologią Digital Motion. Jego tajną bronią w walce z zabrudzeniami jest zastosowanie precyzyjnych ruchów bębna i wykorzystanie aż 10 różnych kombinacji podczas jednego cyklu, aby rozluźnić włókna tkaniny i zwiększyć skuteczność odplamiania.


Oszczędność wody, energii oraz czasu
Za sprawą zastosowania najwyższej klasy energetycznej A+++, pralka marki Hotpoint zapewnia nam możliwość oszczędzania wody i energii. Zastosowanie systemu Eco Rain zmniejsza zużycie wody aż o 20%. To innowacyjny system recyrkulacji i namaczania ubrań – pralka namacza ubrania za pomocą zraszacza umieszczonego na górze bębna, a wodę pobiera z możliwe jak najniższego punktu. Dodatkowym profitem takiego rozwiązania jest o 50% mniejsze zużycie energii w porównaniu do pralek o niższej klasie energetycznej.

Więcej informacji na temat promocji oraz sprzętów marki Hotpoint można znależć na stronie: www.hotpoint.pl

Zobacz również

Jak łatwo i skutecznie czyścić piekarnik?

Jak łatwo i skutecznie czyścić piekarnik?

Środki chemiczne – jedna z metod Wystarczy kilka obiadów przygotowanych przy użyciu piekarnika,...

TEN PRZYJAZNY ZNAK JEST WAŻNY

TEN PRZYJAZNY ZNAK JEST WAŻNY

Wrażliwość ekologiczna i nieustanne poszukiwanie innowacji oraz jak najlepszej jakości...