Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / Hotpoint i Jamie Oliver ogłaszają nawiązanie...

Hotpoint i Jamie Oliver ogłaszają nawiązanie długoterminowej współpracy partnerskiej w regionie EMEA

Ulubione0

10 stycznia, Hotpoint producent urządzeń gospodarstwa domowego i Grupa Jamie Oliver poinformowały o rozpoczęciu ambitnej, wieloletniej współpracy partnerskiej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Współpraca koncentruje się wokół wspólnych wartości – troski o najbliższych – wyznawanej przez obie firmy oraz na filozofii gotowania od podstaw Jamiego Olivera, czyli gotowaniu smacznych posiłków ze świeżych składników, zamiast korzystania z gotowych dań (np. mrożonych czy tych w puszkach).

hotpoint

Począwszy od 2017 r., współpraca skupi się na zachęcaniu ludzi do czerpania radości z gotowania i jedzenia. Dedykowane treści będą funkcjonować w całym systemie medialnym Jamiego Olivera i będą wspierane działaniami z zakresu PR, mediów społecznościowych i cyfrowych. Wizja obu marek niesie przesłanie, że zdrowe odżywianie się i umiejętność przyrządzania posiłków powinny być łatwym i dostępnym dla każdego zadaniem. Dzięki inspirującym treściom zapewnionym przez Jamiego Olivera i doskonałej gamie produktów do zabudowy marki Hotpoint, współpraca partnerska umożliwi osiągnięcie tego celu.
 

Jamie Oliver uważa, że: - Wszyscy jesteśmy zapracowani i zabiegani, ale zwracanie uwagi na to, co jemy powinno być podstawą. Tym bardziej, że w ten sposób możemy zadbać także o najbliższych – przyrządzając im domowe, pożywne posiłki. Dlatego jestem tak podekscytowany możliwością współpracy z marką Hotpoint, dzięki której będę mógł pokazać, w jaki sposób urządzenia marki mogą ułatwić i wzbogacić codzienne gotowanie dla najbliższych.
 

Lisa Tookey, Dyrektor ds. handlowych Grupy Jamie Oliver: - Cieszymy się, że będziemy współpracować z marką Hotpoint, dzięki której będziemy mogli zaprezentować filozofię zdrowego jedzenia Jamiego zupełnie nowym odbiorcom. Nowatorska kampania zapewni konsumentom wiele możliwości skorzystania z wiedzy i doświadczenia Jamiego. To wspaniałe móc pracować z partnerem, który podziela tę samą wizję pomagania ludziom w podejmowaniu lepszych wyborów żywieniowych, zapewniając im potrzebną do tego wiedzę.
 

Beata Trzcińska, Brand & Digital Team Leader Whirlpool Corporation w Polsce dodała:
- Rozpoczęcie współpracy z Jamiem Oliverem sygnalizuje kontynuację bardzo ekscytującego czasu dla naszej marki na drodze jej rozwoju. Kampania ma na celu zaangażowanie konsumentów poprzez wykorzystanie produktów naszej marki i doświadczenia kulinarnego Jamiego Olivera, w taki sposób, by ułatwić im codzienne gotowanie oraz pomóc w znalezieniu kulinarnych inspiracji. Zależy nam, żeby pokazać odbiorcom naszej kampanii, jak poprzez zdrowe jedzenie i racjonalne przyrządzanie posiłków, mogą zadbać o swoich najbliższych – rodzinę i przyjaciół.

Więcej informacji o produktach i marce Hotpoint www.hotpoint.pl 

Zobacz również

DESIGNERSKI OKAP W TWOJEJ KUCHNI

DESIGNERSKI OKAP W TWOJEJ KUCHNI

Hotpoint nie wierzy w ideę piękna samego w sobie; wręcz przeciwnie, postrzega walory estetyczne...

Cicha praca i wysoka wydajność, czyli kolejna nowość od Hotpoint!

Cicha praca i wysoka wydajność, czyli kolejna...

Parametry techniczne Technologie zastosowane w zmywarkach Hotpoint są gwarancją wysokiej jakości...