Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / Hotpoint i Jamie Oliver wprowadzają nową...

Hotpoint i Jamie Oliver wprowadzają nową filozofię gotowania i jedzenia

Ulubione0

Czerwiec 2017 – Hotpoint i Jamie Oliver łączą siły, by inspirować pasjonatów gotowania do przywoływania swoich wyjątkowych wspomnień związanych z jedzeniem.

hotpoint

Historie związane z daną potrawą sprawiają, że zyskuje ona drugie życie. Chwile spędzane przy posiłku z bliskimi osobami zapisują się w naszych wspomnieniach. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu gospodarstwa domowego marki Hotpoint oraz błyskotliwych wskazówek Jamiego możemy stworzyć te magiczne chwile, kiedy tylko zechcemy w swoim domu i z ludźmi, na których najbardziej nam zależy.

„Historie związane z czasem spędzanym przy wspólnym posiłku oraz wspomnienia stanowią serce naszej nowej filozofii", wyjaśnia Beata Trzcińska, Brand & Digital Team Leader Whirlpool Corporation w Polsce. „Chcielibyśmy, aby więcej osób zafascynowało się gotowaniem i odnajdywało w kuchni inspiracje, które pomogą im poprzez gotowanie wyrażać miłość do rodziny i przyjaciół".
Jamie Oliver dodaje: „Każdy z nas ma chociaż jedno wyjątkowe wspomnienie związane ze wspaniałym posiłkiem z najbliższymi, a my zachęcamy do wykorzystania tego potencjału. Chcemy, aby wszyscy mogli dzielić się swoimi wspomnieniami i przepisami, które wiele znaczą dla nich oraz ich bliskich. Przygotowywanie tych potraw to również świetny sposób na pokazanie naszym najbliższym poprzez dzielenie się z nimi cudownymi, domowymi posiłkami, jak bardzo nam na nich zależy".

Hotpoint i Jamie Oliver sprawią, że w każdym z nas obudzi się prawdziwy szef kuchni, który będzie tworzył piękne chwile nie bojąc się kuchennych eksperymentów. Również koledzy i przyjaciele Jamiego podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z gotowaniem, a także przepisami na pyszne potrawy.

„Bardzo się cieszymy, że Jamie Oliver, który wyznaje takie same wartości jak my, zgodził się zostać naszym partnerem", dodaje Beata Trzcińska, Brand & Digital Team Leader Whirlpool Corporation w Polsce. „Naszym głównym celem jest pokazanie innym, jak czerpać radość z gotowania i dbania o tych, których najbardziej kochamy – rodzinę i przyjaciół. Razem z Jamiem Oliverem i naszymi urządzeniami marki Hotpoint możemy tchnąć w rodzinne historie i przepisy nowe życie, pielęgnując tym samym tradycje i rozpocząć kolejny nowy rozdział w naszym życiu".

Hotpoint i Jamie Oliver z niecierpliwością oczekują na efekty Twoich inspirujących dokonań w kuchni!


Więcej informacji na stronie www.hotpoint.pl

Zobacz również

MARKA HOTPOINT

MARKA HOTPOINT

Urządzenia gospodarstwa domowego Hotpoint są ergonomiczne, ciche, intuicyjne i bezpieczne....

Słodkie plamy

Słodkie plamy

Domowe sposoby – namocz, natrzyj, wypierz Istnieje wiele metod wywabiania plam. Przy wyborze...