Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / MARKA HOTPOINT

MARKA HOTPOINT

Ulubione0

Nasze pomysły. Twój dom.

redstudio

Urządzenia gospodarstwa domowego Hotpoint są ergonomiczne, ciche, intuicyjne i bezpieczne. Oferują inteligentne rozwiązania i maksymalny komfort w każdym pomieszczeniu w domu. Reprezentują zrównoważony, wyszukany styl, odpowiedzialność ekologiczną oraz nieustanne poszukiwanie jakości i innowacji. Urządzenia Hotpoint służące do prania i dbania o odzież, do zmywania naczyń i przechowywania żywności oraz do gotowania i pieczenia w pełni odzwierciedlają unikalną osobowość każdego domu, gwarantując jednocześnie najwyższe standardy efektywności, najmniejsze zużycie energii i doskonałą wydajność.

 

WYDAJNOŚĆ


Zmywarka Hotpoint

 

Nie tylko pranie ale rozwiązania, które troszczą się o ubrania. Nie tylko przechowywanie żywności ale zapewnienie idealnych ku temu warunków. Nie tylko automatyczne programy pieczenia ale możliwość pełnego wykorzystania swojej kreatywności w kuchni. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oferujemy produkty o wysokiej jakości, które gwarantują doskonałe rezultaty pracy i sprawiają, że chwile spędzone w domu są niepowtarzalnym doświadczeniem.

 

 

STYL


Płyta indukcyjna Hotpoint

 

Funkcjonalne wzornictwo
Nasze wzornictwo odzwierciedla idealną harmonię między tym czego oczekują konsumenci, a tym co chcemy im zaoferować. To wyrażenie nie tylko wyjątkowego, niepowtarzalnego stylu ale również nieustanne podkreślanie funkcjonalności produktów: ergonomia i nowoczesne rozwiązania.

 

Jakość w każdym detalu
Jakość wykonania i elegancja wyrażona w każdym szczególe tworzą harmonijny styl. Styl ten nadaje zupełnie nowe znaczenie funkcjom, które zmieniają podejście do życia codziennego, czyniąc je bardziej wyjątkowym, przyjaznym i rodzinnym.

 

 

INTELIGENCJA


Inteligentne AGD Hotpoint


Innowacje produktowe
Znamy i rozumiemy potrzeby konsumentów. Ta wiedza nas wyróżnia i pozwala nam wprowadzać przełomowe innowacje, które zmieniają sposób komunikacji z urzadzeniami, a dzięki ich najwyższej jakości wzbogacają życie domowe.


Myślenie Eko
Inteligencja to według nas poszukiwanie rozwiązań, dzięki którym znacząco zmniejszamy zużycie energii i wody. Wprowadzane przez nas najnowocześniejsze technologie gwarantują idealne rezultaty pracy urządzeń, troszcząc się przy tym o cenne zasoby naturalne.


 

Zobacz również

Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint – oszczędność w nowoczesnym wydaniu

Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint –...

Oszczędnie i efektywnie Pierwszym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest HIO 3T132 W O –...

Pożywne śniadanie – zdrowe i rodzinne

Pożywne śniadanie – zdrowe i rodzinne

Sposób na energię i dobry nastrój! Abyśmy codziennie mogli cieszyć się zdrowiem i energią,...