Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / POTĘGA TRADYCJI

POTĘGA TRADYCJI

Ulubione0

Hotpoint oferuje produkty w znanej nam wszystkim tradycyjnej formie i takiej jak przed laty estetyce.

redstudio

Przy tworzeniu linii TRADITIONAL wykorzystaliśmy tradycyjne formy, elementy i kolory, odnawiając jednak ich stylistykę. Idealnie pasuje do ciepłych, utrzymanych w klasycznym stylu kuchni. Aby w pełni sprostać wyzwaniom stworzenia nowoczesnej kuchni, zachowując jednocześnie tradycyjny klimat, w stylistyce retro zawarliśmy rewolucyjne funkcje i najnowsze osiągnięcia technologiczne.
 

PIEKARNIKI TRADITIONAL

7-funkcyjne piekarniki z termoobiegiem posiadają, oprócz pieczenia tradycyjnego, m.in. takie programy jak 3-poziomowe pieczenie multifunkcyjne, Fast Cooking, Barbecue, Pieczenie ciasta i Pizza, których wszechstronność spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

System wentylacji obwodowej. Piekarniki zostały wyposażone w specjalny wentylator. Włącza się on automatycznie i pozostaje aktywny zarówno podczas pracy piekarnika, jak i po jej zakończeniu do momentu gdy piekarnik stanie się chłodny. 
 

Prowadnice teleskopowe. Dzięki wyjątkowo cichym, wykonanym ze stali i odpornym na działanie czasu prowadnicom możesz bezpiecznie i wygodnie sprawdzić stan przygotowywanych potraw. Całkowicie wysuwana kratka zapewnia komfort użytkowania piekarnika eliminując ryzyko poparzenia.
 

Zimne drzwi. Piekarniki z tej linii posiadają potrójną szybę w drzwiach. Dzięki temu pozostają one chłodne na zewnątrz, nawet jeśli w środku panuje bardzo wysoka temperatura.


PŁYTY TRADITIONAL

Płyty grzejne harmonijnie dopasowują się do innych urządzeń z tej linii i nadają indywidualny charakter każdej kuchni. Dzięki polom grzejnym, odpowiednim do przygotowania różnych dań, na przykład do smażenia, przyrumieniania, czy gotowania na wolnym ogniu, spełniają wszystkie wymagania dotyczące gotowania.

 

PŁYTY TRADITIONAL Hotpoint

Palniki specjalne: Podwójna Korona, Potrójna Korona, Double Face zapewniają niezwykłą elastyczność użytkowania gwarantując, że potrawy będą doskonale przyrządzone, a czas ich gotowania znacznie się skróci. Szybko i smacznie przyrządzisz każdą potrawę!

 

OKAPY TRADITIONAL

Wyjątkowo wydajne i odporne na działanie czasu, okapy TRADITIONAL doskonale dopasowują się do płyt i piekarników z linii. Są również wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości dzięki gładkim i płaskim powierzchniom oraz materiałom, z których zostały wykonane.

 

Okapy TRADITIONAL Hotpoint

 

Wydajne oczyszczanie powietrza. Wyjątkowo skuteczny i wytrzymały, aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, w który wyposażony jest okap ma za zadanie oczyszczać powietrze z drobin tłuszczu i chronić wnętrze okapu. Można go myć w zmywarce, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Funkcja Booster pozwala na natychmiastowe zwiększenie mocy pochłaniania w przypadku pojawienia się dymu lub intensywnych zapachów.
 

Aktywne pochłanianie. Dzięki innowacyjnemu filtrowi z aktywnym węglem, w który wyposażone są okapy pracujące jako pochłaniacz, nieprzyjemne zapachy i wilgoć nie są już problemem, co pozwala na jeszcze przyjemniejsze spędzanie czasu w kuchni.
 

Dobry klimat w kuchni. Oświetlenie w okapach zostało troskliwie zaprojektowane, tak aby było eleganckie, funkcjonalne oraz energooszczędne i tworzyło nastrój w Twojej kuchni.

 

Zobacz również

ZMYWANIE W HIGH DEFINITION

ZMYWANIE W HIGH DEFINITION

Zone Wash Innowacyjna technologia Zone Wash pozwala na wybór obszaru, na którym urządzenie...

Czy wiesz, czemu Twoje jedzenie jest ciepłe?  Czyli o tym jak działa mikrofalówka

Czy wiesz, czemu Twoje jedzenie jest ciepłe? ...

Mega funkcja magnetronu W dużym i pobieżnym skrócie – mechanizm kuchenki za pomocą fal wprawia...