Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / HOTPOINT / Rok z rodziną Hotpoint

Rok z rodziną Hotpoint

Ulubione0

Hotpoint ma za sobą rok pełen rodzinnych wyzwań! Wraz z autorami bloga przez 12 miesięcy testował swoje urządzenia podczas najbardziej wymagających rodzinnych „zadań" – codziennego gotowania oraz wspólnych zabaw w kuchni. Czy Hotpoint sprostał wymaganiom rodziny Góreckich?

hotpoint

Sprzęty marki Hotpoint są tworzone z myślą o ułatwieniu i zwiększeniu komfortu korzystania na co dzień z produktów AGD, które powinny być ergonomiczne, intuicyjne, a przy tym stylowe. Dzięki najnowszym technologiom użytkownik urządzeń marki powinien zyskać przede wszystkim radość z gotowania poprzez wielofunkcyjne sprzęty, które dają gwarancję bezproblemowego, bezpiecznego i szybkiego przygotowania zdrowych posiłków. Hotpoint postanowił sprawdzić, na ile ta teoria pokrywa się z praktyką – i to praktyką całej rodziny: mamy, taty oraz trójki dzieci.

Chłodne początki...?
Marka Hotpoint postanowiła wyposażyć kuchnię Michała i Marysi Góreckich w swoje sprzęty: piekarnik, płytę indukcyjną, ekspres do kawy, lodówkę, zmywarkę oraz okap. W ten sposób rozpoczął się wielki test.
Już na samym początku uwagę blogera najbardziej przykuła lodówka Hotpoint (czterodrzwiowy model E4D AA B C). Już w pierwszym wpisie na blogu Michał Górecki zaznaczył, iż nowy sprzęt wzbudza w nim dużo nadziei – priorytet stawiając na ogólnej funkcjonalności lodówki, jednak nie zapomniał także o ciekawych dodatkach, takich jak np. wbudowana kostkarka do lodu czy obszerne szuflady zamrażarki.

Obiad dla pięciu osób
Sprzęt marki Hotpoint pomagał rodzinie Góreckich przygotowywać posiłki każdego dnia. Wiele z nich blogerska rodzina tworzyła w pełnym składzie. Nieoceniona okazała się w tym wypadku płyta indukcyjna Hotpoint KIU 642 FB. Płyty Hotpoint posiadają zabezpieczenie przed dziećmi – blokadę przycisków Touch Control. Funkcja ta jest niezastąpiona w przypadku obecności w domu małych dzieci i uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień. Docenili to także właściciele bloga Mike&Mary. Hotpoint stał się nie tylko funkcjonalnym i bezpiecznym partnerem kuchennej integracji, ale także towarzyszem kreatywnych zabaw (np. w czasie zabaw andrzejkowych, których przebieg można obejrzeć w filmie: https://www.facebook.com/mikemaryblog/videos/1141288545991233/). Dzięki sprzętom marki powstały tak pomysłowe posiłki dla dzieci rodziny Góreckich, jak „parówkowe potwory" czy „babeczki z tuńczykiem".

Niezależnie od pory roku
Hotpoint stał się przyjacielem rodziny zaspokajającym ich potrzeby w każdym okresie. Sprzęty marki były bohaterami gorących dni, w których rodzina Góreckich przygotowywała na nich Gazpacho andaluz czy chłodnik z barszczu. Jednak upalne dni to nie tylko gotowanie z dziećmi, ale również... wypoczynek bez ich udziału. Lodówka Hotpoint E4D AA B C sprawdziła się idealnie na imprezach podczas robienia drinków – dzięki wbudowanej funkcjonalnej kostkarce do lodu. Urządzenia marki Hotpoint dbały także o klimat wolnego czasu rodziny i ich znajomych podczas grillowania. Sprzęty w akcji można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/mikemaryblog/videos/1021608844625871/.

Urządzenia Hotpoint okazały się również narzędziami ułatwiającymi... przygotowania na zimę. Michał Górecki opowiadał, jak dzięki funkcjonalności sprzętów, wraz z dziećmi przygotowuje przetwory na zimę.

Nie tylko w domowym zaciszu
Małżeństwo Góreckich przeprowadziło również dwa warsztaty kuchenne w łódzkim studiu kulinarnym „Book&Cook" wyposażonym w sprzęty marki Hotpoint.

Pierwszy dotyczył konkursu z okazji Dnia Ojca, gdzie zadaniem było napisanie treści krótkiego, kreatywnego dialogu, prowadzonego przez trójkę dzieci – dialog miał być spójnym komentarzem do zdjęcia, na którym trójka dzieci gotuje razem w kuchni. Nagrodą było wspólne gotowanie w studiu „Book&Cook".

Drugi z warsztatów był kierowany do blogerów kulinarnych w ramach wspólnego świętowania Europejskigo dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Zebrana grupa wraz z Mike&Mary gotowała na sprzętach Hotpoint. Motywem przewodnim spotkania były łatwe i lekkie przekąski dla dzieci i ich rodziców, które możemy szybko przygotować w ciągu dnia. Uczestnicy spotkania mogli samodzielnie przetestować działanie sprzętów marki Hotpoint oraz nauczyć się nowych przepisów pasujących do codziennej kuchni rodzinnej.

Czy Hotpoint zdał egzamin blogerskiej rodziny?
„Tata" blogerskiej rodziny, Michał Górecki, na łamach swojej przestrzeni w Internecie informował czytelników o subiektywnych przemyśleniach dotyczących prowadzenia rodzinnego życia, a także sposobów uatrakcyjniania chwil z bliskimi. Kuchnia zajmuje szczególne miejsce w życiu rodziny Góreckich – według blogera to serce domu. W niej nie tylko wspólnie przygotowują swoje posiłki na co dzień, ale także bawią się, rozmawiają i wzajemnie inspirują. Wśród osobistych zwierzeń i konkluzji autora, Hotpoint pojawiał się jako towarzysz codziennych zadań. Często był sposobem na wzbogacenie rutyn o zabawę oraz motywem do wygospodarowania czasu dla bliskich.

Komunikacja marki Hotpoint tworzona z rodziną Góreckich objęła blogi mikemary.pl oraz mamygadzety.pl wraz z kanałami Social Media powyższych blogów. Treści zawierały zarówno wpisy, zdjęcia, jak i materiały wideo. Celem współpracy było zwiększenie świadomości marki oraz podtrzymywanie wizerunku brandu kierowanego do nowoczesnej rodziny oraz jej otoczenia.

Więcej informacji na temat marki Hotpoint można znależć na stronie: www.hotpoint.pl.

Zobacz również

Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint – oszczędność w nowoczesnym wydaniu

Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint –...

Oszczędnie i efektywnie Pierwszym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest HIO 3T132 W O –...

PŁYTA INDUKCYJNA, czyli podstawowy sprzęt w każdej nowoczesnej kuchni.

PŁYTA INDUKCYJNA, czyli podstawowy sprzęt w...

Nowoczesne i oszczędne gotowanie Jedną z największych zalet płyt indukcyjnych jest możliwość...