Nowe zmywarki Hotpoint - rezultaty zawsze w High Definition - Max Kuchnie
Nowe zmywarki Hotpoint - rezultaty zawsze w High Definition - Max Kuchnie
INFOLINIA: 
17 777 39 20
Strona główna Producenci AGD HOTPOINT ZMYWANIE W HIGH DEFINITION
HOTPOINT

ZMYWANIE W HIGH DEFINITION

Nowe zmywarki Hotpoint gwarantują rezultaty zawsze w High Definition.

Zone Wash

Innowacyjna technologia Zone Wash pozwala na wybór obszaru, na którym urządzenie skupi całą moc zmywania. Technologia skoncentrowanego zmywania osiąga maksymalną skuteczność połączoną z oszczędnością energetyczną dzięki nowemu systemowi hydraulicznemu z trzema niezależnie działającymi spryskiwaczami oraz dzięki najnowszej generacji silnikowi Flexipower o zmiennym ciśnieniu, teraz jeszcze wydajniejszemu.

 

Ponadto, dzięki Zone Wash, używany program zmywania działa w odpowiedni sposób w każdym koszu, zależnie od poziomu zabrudzenia i rodzaju naczyń do umycia.

 

Active Oxygen

Kolejną rewolucyjną funkcją jest Active Oxygen, która usuwa przykre zapachy wytwarzane przez naczynia pozostawiane w zmywarce w oczekiwaniu na wykonanie cyklu zmywania.

ACTIVE OXYGEN USUWA DO 71% PRZYKRYCH ZAPACHÓW, NAWET PO 24 GODZINACH!*

3 OSOBY NA 4 WOLĄ ZMYWARKĘ WYPOSAŻONĄ W URZĄDZENIE ACTIVE OXYGEN*

ODCZUCIA ZAPACHOWE (przyjemność zapachu)*

Zmywarka z Active Oxygen - Bardzo przyjemny zapach.

* Wyniki badań potwierdzone przez Instytut Biometeorologii w Bolonii.

 

Flexiload

Nowy system Flexiload został stworzony, aby zapewnić niesłychaną elastyczność w zarządzaniu przestrzenią zmywarki oraz jeszcze większy komfort podczas załadowywania urządzenia, pozwalając na zmycie do 15 kompletów naczyń, w tym bardzo dużych garnków, dzięki trzem poziomom załadowania oraz możliwości całkowitego złożenia kratek.

 

Mniejsze zużycie wody i energii

Hotpoint troszczy się również o środowisko naturalne i oszczędność energii, dlatego oferuje zmywarki w klasie A+++, zużywające zaledwie 7 litrów wody. To znaczna oszczędność bez konieczności obniżania wydajności i wpływania na rezultaty zmywania, aby naczynia były zawsze czyste i błyszczące.

 

Więcej informacji o produktach i marce Hotpoint znajduje się na stronie www.hotpoint.pl