Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / KERNAU / Chłodziarko-zamrażarka KFRC 18262 NF EIX w...

Chłodziarko-zamrażarka KFRC 18262 NF EIX w Twojej kuchni

Ulubione0

Chłodziarko-zamrażarka to jedno z podstawowych urządzeń w kuchni. Jest najczęściej używanym sprzętem AGD w całym domu. Nowoczesne chłodziarki mają wiele udogodnień i wyposażone są w technologie, które zapewniają nam wysoki komfort użytkowania. Liczne funkcje i zastosowane rozwiązania mają w stu procentach spełnić nasze oczekiwania.

KERNAU

Nowoczesne rozwiązania w chłodnictwie potrafią zaskoczyć wielu zainteresowanych aranżacją nowej kuchni i kupnem nowej chłodziarki. Oprócz pomysłowego i oryginalnego designu aktualne chłodziarko- zamrażarki to urządzenia, które charakteryzuje solidne wykonanie oraz innowacyjna technologia. W asortymencie Kernau znajduje się grupa lodówek, które spełniają te wymagania. Nowością jaka pojawiła się w ofercie jest model KFRC 18262 NF EIX. To chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca o klasie energetycznej A++ z sterowaniem elektronicznym, które za pomocą specjalnego wskaźnika pozwala na dokładne ustawienie i kontrolowanie temperatury. Wysoka jakość produktu i niekończący się wachlarz zalet nie zawiodą użytkowników tego sprzętu. Producent wyposażył ją w dużą pojemność – 341l. Wyróżnia się także długim czasem przechowywania bez zasilania, aby zapewnić świeżość i gotowość do użycia wszystkim produktom. Co więcej chłodziarka została wyposażona w system NoFrost Multi-Cooling, który umożliwia utrzymanie jednolitej temperatury w całym urządzeniu chłodzącym za pomocą wymuszonego obiegu powietrza. Chłodziarka wyposażona w ten system ma komorę chłodniczą, której dodatkowe wentylatory wymuszają osobny obieg powietrza wewnątrz chłodziarki oraz osobny wewnątrz zamrażarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu powietrze w odpowiedniej temperaturze jest równomiernie rozprowadzane na wszystkich półkach w całym urządzeniu. Mechanizm ten ma również znaczenie w sytuacji, gdy często otwieramy lodówkę. Za pomocą wentylatorów chłodne powietrze jest szybciej rozprowadzane po zamknięciu urządzenia, a żywność jest krócej narażona na skoki temperatury i pozostaje dłużej świeża.

Przechowywanie produktów w lodówce to jeden z ważnych sposobów utrzymania żywności w bezpieczny sposób. Specjalna szuflada Chiller Box 0°C, w której temperatura jest bliska 0°C, jest niższa niż w pozostałej części chłodziarki. Dzięki temu produkty takie jak mięso, czy ryby dłużej zachowują świeżość oraz naturalny wygląd. Do przechowywania dużych rzeczy, które nie mieszczą się w szufladach zamrażalnika idealnie nadaje się komora XL ZONE, którą można uzyskać przez wyjęcie półek i szuflad. Dzięki temu w jeszcze bardziej efektywny sposób można wykorzystać przestrzeń i cieszyć się większą pojemnością urządzenia.

Kolor inox urządzenia jest jednym z najpopularniejszych odcieni sprzętów AGD. Jest nie tylko łatwy w utrzymaniu czystości, ale i doskonale prezentuje się w nowoczesnych kuchniach. Z pewnością posłuży przez wiele lat. Chłodziarko-zamrażarki w dzisiejszych czasach to niezbędny i niezastąpiony sprzęt w każdej kuchni. Wybierając chłodziarkę marki Kernau można być pewnym, że stawia się na klasykę i efektywność sprzętu AGD. Urządzenie to spełni nasze wymagania. Komfort użytkowania, niezawodność, wygoda oraz funkcjonalność docenione zostaną podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com

Zobacz również

Okap do zabudowy z innowacyjnym systemem Gesture Control!

Okap do zabudowy z innowacyjnym systemem Gesture...

O okapach marki Kernau Marka Kernau to lider na polskim w rynku AGD w kategorii okapów. Oferuje...

KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu produktów AGD

KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu...

Nasze produkty cechują  się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele...