Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX - Max Kuchnie
Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX –...

KERNAU


Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX – Laureatem edycji 2017 projektu Home Zone

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 30 listopada 2017 odbyła się uroczysta Gala Home Zone, na której marka KERNAU z chłodziarko-zamrażarką KFRM 18191 NF EX została laureatem prestiżowego projektu Home Zone - jakość i niezawodność w edycji 2017.

Home Zone to ogólnopolski projekt realizowany przy współpracy największych mediów w Polsce oraz wybitnych architektów o międzynarodowej renomie, których zadaniem jest wskazanie właściwych rozwiązań w konkretnym sektorze poprzez promowanie firm, które zasługują na szczególne wyróżnienie na polskim rynku.

Na Gali zostały wyróżnione marki, które są liderami na polskim rynku spełaniają wymogi najwzyższej jakości i funkcjonalności. Motto, jakie przyświecało Gali to „Jakość i niezawodność".

Jesteśmy dumni, że marka Kernau została wyróżniona w tym plebiscycie. To ważna dla nas nagroda oraz wielka promocja marki Kernau a przez to dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców. 

 

To jedno z najbardziej znaczących wydarzeń na polskim rynku, odbiło się szerokim echem również w mediach. Wideorelacja z Finałowej Gali dostępna jest w telewizji SUPERSTACJA oraz DOMINO+.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com