KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Czysta robota - zmywarki!

KERNAU


Czysta robota - zmywarki!

Trudno znaleźć osobę, która uwielbiałaby zmywanie naczyń. Na szczęście współczesne zmywarki wyręczają domowników z tego obowiązku, całą „brudną robotę" biorąc na siebie.

KUCHENNE OBOWIĄZKI
 

Zmywanie brudnych naczyń to nie tylko wygoda, oszczędność energii i wody, ale przede wszystkim czasu. Jeszcze do niedawna brudne naczynia trzeba było myć ręcznie, tracąc na to cenne minuty, które z powodzeniem można było lepiej spożytkować, np. zajmując się dziećmi czy przybyłymi na kolację gośćmi. Na szczęście te czasy bezpowrotnie minęły! KERNAU wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w swej gamie produktowej oferuje zmywarki „rodzinne", bardzo pojemne i funkcjonalne. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rozmiar urządzenia: o szerokości 60 lub 45 cm.
Nasze zmywarki mogą bez problemu pomieścić 10 a nawet aż 12 kompletów naczyń, składających się z 12 talerzy płytkich, głębokich i deserowych, 12 szklanek, filiżanek, kieliszków do wina i kompletu sztućców. Dzięki temu nie będziesz już musiał sterczeć przy zlewozmywaku, naczynia po całej rodzinie, skutecznie oczyści Twoja zmywarka.

 

MAKSYMALNIE FUNKCJONALNE

 

Dla maksymalnej wygody użytkowania, wyposażyliśmy nasze zmywarki w liczne udogodnienia. Możliwość regulacji górnego i dolnego kosza z załadunkiem lub bez oraz składane uchwyty w obu koszach, pozwolą na umieszczenie w dowolnej chwili w zmywarce nawet dużych garnków i naczyń o nietypowych formach. Opóźnienie startu o 19 godzin umożliwi zaprogramowanie zmywania na konkretną porę, a funkcja połowy załadunku pozwoli zmywać mniejszą ilość naczyń oszczędzając przy tym wodę i energię elektryczną.
Zmywarki KERNAU wyposażone są również w metalowy filtr oraz wskaźniki braku soli i nabłyszczacza. Sygnalizują też koniec swej pracy. Te oraz szereg innych udogodnień sprawiają, że nasze sprzęty są niezwykle funkcjonalne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

 

OSZCZĘDZAJ!

 

Od dawna wiadomo, że zmywarki nie tylko wyręczają domowników w przykrym codziennym obowiązku. Pozwalają również zaoszczędzić sporo energii elektrycznej i wody. Specjalne systemy zastosowane w naszych urządzeniach sprawiają, że są one niezwykle oszczędne – na jeden cykl mycia 12 kompletów naczyń zużywają zaledwie 9 litrów wody i 0,9 kWh prądu.
Dla porównania: podczas ręcznego mycia takiej samej ilości naczyń zużyłbyś aż 10 razy więcej wody i blisko 2,5 razy więcej prądu dla jej podgrzania. Nie wspominając już o straconym czasie i zniszczonych dłoniach. Poza tym nasze urządzenia mogą zmywać w bardzo wysokiej temperaturze (podczas zmywania ręcznego jest to niemożliwe ze względu na ryzyko poparzenia), co nie tylko gwarantuje doskonałe efekty zmywania ale i „odkaża" myte naczynia. Wszystkie zmywarki KERNAU posiadają wysoką klasę energetyczną A++AA.

 

DOBRY PROGRAM

 

Nasze zmywarki zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej problematycznym zabrudzeniem. Doskonale wyczyszczą więc przypalony tłuszcz z patelni, jednocześnie delikatnie potraktują subtelne porcelanowe filiżanki. 9 różnych programów zmywania i 5 zakresów temperatur (od 30 do 70°C) pozwoli na swobodne dostosowanie rodzaju i długości zmywania do poziomu zabrudzenia i gatunku mytych naczyń. Do wyboru masz bowiem kilka programów, które możesz używać na co dzień w zależności od potrzeb (Super 50 minut – 65°C, 55 minut – 60°C, Ekonomiczny 50°C). Jeśli zależy Ci na szczególnie „odkażającym" zmywaniu (np. niemowlęcych butelek, smoczków itp.) wybierz jeden z dwóch programów specjalnie do tego przeznaczonych: Higieniczny 60°C lub Ekstra Higieniczny 70°C.
Z kolei z niewielkimi, świeżymi zabrudzeniami doskonale poradzi sobie program Szybki 40°C.
Jeśli jednak nie masz pewności czy wybrałeś dobre ustawienia, zdaj się na zmywarkę, która zrobi to za Ciebie i dostosuje długość swej pracy, ilość wody i odpowiednią temperaturę do konkretnych zabrudzeń. Wystarczy, że wybierzesz jeden z trzech programów Auto: Auto Intensywny 60-70°C, Auto Normalny 50-60°C lub Auto Delikatny 30-50°C. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko będzie idealnie czyste i lśniące.

 

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

 

We wszystkich urządzeniach KERNAU stawiamy na wysokie standardy bezpieczeństwa obsługi. W zmywarkach zastosowaliśmy więc nowoczesny system zabezpieczenia przeciwwypływowego AquaStop III generacji. Nie musisz już obawiać się zalania kuchni w przypadku awarii czy niekontrolowanego wycieku wody.
AquaStop gwarantuje automatyczne odcięcie dopływu wody do urządzenia w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia. Bez obaw możesz więc uruchomić sprzęt nawet na czas swojej nieobecności w domu. Gwarantujemy, że po powrocie nie zastaniesz niemiłych niespodzianek w swej kuchni. 

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com