Zlewy stalowe i baterie Kernau - Duet doskonały | Max Kuchnie
Zlewy stalowe i baterie Kernau - Duet doskonały | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Duet doskonały - Zlewy stalowe i baterie

KERNAU


Duet doskonały - Zlewy stalowe i baterie

Zlewozmywak to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Wraz z baterią muszą tworzyć niezwykle zgrany tandem, dlatego też tak wielu starań dołożyliśmy, by stworzyć produkty funkcjonalne, użyteczne i piękne.

BOGATY ASORTYMENT

 

Kierując się różnymi potrzebami i gustami konsumentów oddajemy w Twoje ręce 2 rodzaje zlewozmywaków: wykonane ze stali nierdzewnej i granitowe. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb, oczekiwań, a także od stylu, w jakim planujesz urządzać kuchnię. Jesteśmy jednak pewni, że w naszej bogatej ofercie produktowej znajdziesz model odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny. A jest w czym wybierać: oferujemy bowiem zlewozmywaki o różnych kształtach (od tradycyjnych prostokątnych, przez kwadratowe, trapezowe, owalne, okrągłe na nietypowych kończąc), wielkościach, formach (jedno lub kilkukomorowe, z ociekaczem lub bez itp.) i kolorach.

 

W TROSCE O HIGIENĘ I TRWAŁOŚĆ

 

Projektując zlewozmywaki stalowe postawiliśmy przed sobą zadanie stworzenia produktów trwałych, odpornych na korozję, wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też nasze produkty wykonane są z najlepszego gatunku stali nierdzewnej (typu AISI304/18-10). Gwarantuje ona wysoką trwałość, ale również bezpieczeństwo, ponieważ jest przeznaczona do kontaktu z żywnością. Zapewnia więc to, co w kuchni najważniejsze: najwyższą higienę.

 

JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

 

Decydując się na zlewozmywak stalowy KERNAU masz do wyboru 2 rodzaje wysokiej jakości wykończeń: gładki i o strukturze lnu. Gładkie wykończenie gwarantuje efektowny połysk, lśniącą, piękną powierzchnię zlewozmywaka. Modele o strukturze lnu z kolei charakteryzują się lekko porowatą, delikatną fakturą, która jest odporna na zarysowania, mniej widoczne są też wszelkie zacieki. Bez względu jednak na rodzaj wykończenia, możesz być pewien wysokiej jakości stalowych zlewozmywaków KERNAU, bowiem obejmujemy je 2-letnią gwarancją.

 

BATERIA DO PARY

 

Każdy zlewozmywak potrzebuje nieodłącznej towarzyszki – baterii. Najlepiej dobrać ją do konkretnego zlewozmywaka, możesz mieć wtedy pewność, że będą tworzyć zgrany duet nie tylko pod względem estetycznym, ale i funkcjonalnym. Wybrany model baterii, jej rodzaj, wysokość wylewki i inne parametry muszą bowiem być odpowiednio dostosowane do wielkości, kształtu i stylu zlewozmywaka. Dlatego też w ofercie KERNAU umieściliśmy pełną gamę produktów dedykowanych konkretnym rodzajom zlewozmywaków, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wybierać możesz wśród różnych kształtów, wielkości, wykończeń i kolorów. Wszystkie baterie objęte są pełną 5-letnią gwarancją.

 

FUNKCJONALNE I EKOLOGICZNE

 

Baterie KERNAU umożliwiają precyzyjną kontrolę i regulację strumienia wody i jej temperatury. Zastosowane głowice ceramiczne o wysokiej trwałości (600 000 cykli) czynią z naszych baterii produkty godne polecenia. Aby zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, każdą baterię wyposażyliśmy w perlator napowietrzający strumień. Większość modeli ma też system odkamieniania i obrotową wylewkę – funkcje niezwykle praktyczne i przydatne w codziennym użytkowaniu.
 

WRAZ Z ZAKUPEM OTRZYMASZ 2 LATA PEŁNEJ GWARANCJI NA ZLEWOZMYWAKI STALOWE I 5 LAT PEŁNEJ GWARANCJI NA BATERIE KUCHENNE KERNAU.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com