Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / KERNAU / Gotuj i piecz wygodnie

Gotuj i piecz wygodnie

Ulubione0

Specjalnie z myślą o półprofesjonalnych zastosowaniach KERNAU wprowadził do swej oferty wolnostojące kuchnie o szerokości 90 cm.

KERNAU

ROZMIAR XXL – POJEMNOŚĆ MA ZNACZENIE

Na rynku można obecnie spotkać wiele modeli kuchni wolnostojących. Najpopularniejsze są te o szerokościach 50 i 60 cm, podczas gdy wygodne, duże kuchnie o szerokości 90 cm zwykle są trudno dostępne. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty właśnie tak szerokie kuchnie, by dać naszym klientom możliwie najbardziej komfortowy i funkcjonalny produkt. Pozostałe wymiary kuchenki mieszczą się w standardzie, tzn. wynoszą 60 cm (głębokość) i 85 cm (wysokość), wpisują się wiec w najbardziej funkcjonalne wymiary kuchennej zabudowy.
Tak duża szerokość gwarantuje przede wszystkim wygodę gotowania – wymiary urządzenia pozwoliły zlokalizować na kuchence aż 5 palników, na których bez problemu pomieszczą się nawet największe naczynia i garnki. Co więcej, 90 cm szerokości sprawia, że piekarnik zlokalizowany pod płytą jest niezwykle pojemny i funkcjonalny.
 

NIEZWYKŁA PŁYTA
 

Zastosowana w naszych kuchniach płyta gazowa gwarantuje uzyskanie genialnych efektów kulinarnych. Nie tylko ze względu na ilość palników, ale ich ergonomiczne rozlokowanie i zastosowanie różnych wielkości, by można swobodnie dostosować je do garnków różnej pojemności. Co więcej, nasi inżynierowie wyposażyli kuchenki w 2 standardowe palniki o mocy 1750 W, 1 oszczędny 1000W, 1 mocny 3000W i 1 TURBO o mocy 3500W. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiedni dla siebie i przygotowywanej właśnie potrawy. Każdy palnik wyposażony jest ponadto w automatyczną zintegrowana zapalarkę, co gwarantuje jeszcze większy komfort obsługi. Płyta podpalinikowa wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje łatwe utrzymanie jej w czystości, odporność na wysoką temperaturę i wszelkie uszkodzenia.

KOMFORT PIECZENIA

 

Piekarniki, jakie umieściliśmy w naszych wolnostojących kuchniach są elektryczne, niezwykle pojemne i funkcjonalne. Do wyboru klienci mają: piekarnik jednokomorowy o pojemności 110 l lub dwukomorowy o pojemnościach 57 l i 30 l. Piekarniki mają aż 9 praktycznych funkcji grzania i opiekania, byś mógł dostosować je do swych potrzeb. Mechaniczny timer pozwoli na precyzyjne ustawienie czasu pieczenia, a drabinki boczne w komorze pieczenia umożliwiają łatwe i sprawne wyciąganie pieczonych potraw. Jeden z rusztów wyposażony jest dodatkowo w blokadę maksymalnego wysuwu, by w jeszcze większym stopniu zwiększyć komfort i bezpieczeństwo obsługi kuchni KERNAU.
 

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA
 

Kuchnia to pomieszczenie, w którym szczególnie trzeba dbać o bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego też podczas planowania i tworzenia naszych wolnostojących kuchni 90 cm dołożyliśmy wszelkich starań, by produkty te były funkcjonalne ale i maksymalnie bezpieczne. Palniki gazowe zastosowane w kuchenkach wyposażone są w automatyczne systemy antywypływowe gazu Gas-Stop, które automatycznie odcinają dopływ gazu jeżeli w wyniku zalania lub zdmuchnięcia zgaśnie płomień. Drzwi piekarników wyposażyliśmy w dwu lub trzywarstwowe szyby, co pozwala na bezpieczne nagrzewanie komory piekarnika nawet do 250 st. C. Co więcej, drzwi są specjalnie chłodzone, by uniknąć przypadkowego poparzenia.
 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA
 

Nasze kuchnie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu najnowszych technologii. Potwierdza to 2-letnia gwarancja, jakiej udzielamy. Ponadto klienci mają do dyspozycji 120 punktów serwisowych na terenie całego kraju, w których mogą uzyskać wszelkich informacji na temat użytkowania i konserwacji naszych urządzeń.
 

WRAZ Z ZAKUPEM OTRZYMASZ 2 LATA PEŁNEJ GWARANCJI NA KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE 90 CM KERNAU.

Zobacz również

POJEMNE WNĘTRZE ORAZ KOMFORT OBSŁUGI GWARANCJĄ PEŁNEJ SATYSFAKCJI Z UŻYTKOWANIA

POJEMNE WNĘTRZE ORAZ KOMFORT OBSŁUGI GWARANCJĄ...

Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B w dużym stopniu ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłku jak...

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze marki Kernau

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze...

Blendery marki Kernau to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w...