Gotuj i piecz wygodnie - Max Kuchnie
Gotuj i piecz wygodnie - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Gotuj i piecz wygodnie

KERNAU


Gotuj i piecz wygodnie

Specjalnie z myślą o półprofesjonalnych zastosowaniach KERNAU wprowadził do swej oferty wolnostojące kuchnie o szerokości 90 cm.

ROZMIAR XXL – POJEMNOŚĆ MA ZNACZENIE

Na rynku można obecnie spotkać wiele modeli kuchni wolnostojących. Najpopularniejsze są te o szerokościach 50 i 60 cm, podczas gdy wygodne, duże kuchnie o szerokości 90 cm zwykle są trudno dostępne. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty właśnie tak szerokie kuchnie, by dać naszym klientom możliwie najbardziej komfortowy i funkcjonalny produkt. Pozostałe wymiary kuchenki mieszczą się w standardzie, tzn. wynoszą 60 cm (głębokość) i 85 cm (wysokość), wpisują się wiec w najbardziej funkcjonalne wymiary kuchennej zabudowy.
Tak duża szerokość gwarantuje przede wszystkim wygodę gotowania – wymiary urządzenia pozwoliły zlokalizować na kuchence aż 5 palników, na których bez problemu pomieszczą się nawet największe naczynia i garnki. Co więcej, 90 cm szerokości sprawia, że piekarnik zlokalizowany pod płytą jest niezwykle pojemny i funkcjonalny.
 

NIEZWYKŁA PŁYTA
 

Zastosowana w naszych kuchniach płyta gazowa gwarantuje uzyskanie genialnych efektów kulinarnych. Nie tylko ze względu na ilość palników, ale ich ergonomiczne rozlokowanie i zastosowanie różnych wielkości, by można swobodnie dostosować je do garnków różnej pojemności. Co więcej, nasi inżynierowie wyposażyli kuchenki w 2 standardowe palniki o mocy 1750 W, 1 oszczędny 1000W, 1 mocny 3000W i 1 TURBO o mocy 3500W. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiedni dla siebie i przygotowywanej właśnie potrawy. Każdy palnik wyposażony jest ponadto w automatyczną zintegrowana zapalarkę, co gwarantuje jeszcze większy komfort obsługi. Płyta podpalinikowa wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje łatwe utrzymanie jej w czystości, odporność na wysoką temperaturę i wszelkie uszkodzenia.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności