Grill +  Opiekacz 2 w 1 KSPM 1500 P Kernau - Max Kuchnie
Grill +  Opiekacz 2 w 1 KSPM 1500 P Kernau - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Grill + Opiekacz 2 w 1 KSPM 1500 P w Twojej...

KERNAU


Grill + Opiekacz 2 w 1 KSPM 1500 P w Twojej kuchni.

Na rynku znajduje się szeroki wybór drobnych sprzętów AGD. Niektóre z nich pomagają nam szybciej przygotować ulubiony obiad, inne sprawiają, że zwykłe kanapki nabierają całkiem nowego charakteru. Grillowanie zawsze kojarzone jest z sezonem letnim. Okazuje się jednak, że z odpowiednim sprzętem grillować możemy przez cały rok - bez względu na warunki pogodowe. To nie tylko sposób na przygotowanie potraw o wyjatkowym smaku, ale też spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Grill + Opiekacz 2 w 1 KSPM 1500 P marki Kernau to doskonały wybór do kuchni. Urządzenie to może zarówno opiekać jak i grillować. Doskonale nadaje się do przyrządzania kanapek panini. Dzięki dużej mocy 1500 W w krótkim czasie można przygotować zdrowe i smaczne potrawy. Posiada on powłokę, która zapobiega przywieraniu a przygotowane tosty są jedakowo przyrumienione i zachowują swój kształt. Produkt posiada pojemnik na tłuszcz oraz nienagrzewającą się rączkę. Powierzchnia opiekacza jest łatwa i prosta w czyszczeniu. Nie musimy się obawiać o wielkość przygotowywanych potraw, gdyż urządzenie posiada regulowaną pokrywę. Jest on niewielki dlatego też może znaleźć swoje miejsce również w mniejszych kuchniach. Idealnie wkomponuje się w pozostałe sprzęty marki Kernau.


TECHNOLOGIE KSPM 1500 P:


LAMPKA KONTROLNA

Sygnalizuje czy urządzenie jest podłączone do prądu oraz czy osiągnęło maksymalną temperaturę. Dzięki temu zyskujemy kontrolę nad procesem opiekania.


NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOKA

Powłoka, która sprawia że tosty nie przywierają do opiekacza i są równo przyrumienione oraz zachowują swój kształt. Czyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Opiekacz doskonale nadaje się do przyrządzania kanapek panini.


REGULOWANA POKRYWA GRILLA

Możliwość regulacji wysokości grilla sprawia, że urządzenie pomieści żywność niejednakowych rozmiarów. Dzięki temu, możesz opiec pyszne kanapki, grillować mięso lub warzywa, czy usmażyć potrawy różnej wielkości.


OPIEKACZ + GRILL 2 W 1

To niebywałe i funkcjonalne urządzenie. Służy do przygotowywania pysznych kanapek i potraw z grilla. Dzięki niemu w bardzo krótkim czasie można przygotować śniadanie, obiad czy kolację.


NIENAGRZEWAJĄCA SIĘ RĄCZKA

Zapewnia bezpieczeństwo podczas grillowania czy przyrządzania smacznych potraw. Nienagrzewający się uchwyt gwarantuje wysoki komfort użytkowania.


MOC 1500 W

Duża moc 1500 W pozwala na idealne grillowanie każdej potrawy. Nawet dużych porcji mięs i warzyw. Dzięki temu, wszystkie Twoje kulinarne dokonania spotkają się z aprobatą domowników i gości.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


INFORMACJE PODSTAWOWE:

TYP: GRILL + OPIEKACZ 2w1
LINIA: TOAST&GRILL


FUNKCJONALNOŚĆ:

MOC: 1500 W
ILOŚC STOPNI MOCY: 1
POWŁOKA ZAPOBIEGAJĄCA PRZYWIERANIU 
REGULOWANA POKRYWA DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO GRUBOŚCI POTRAWY 
MOŻLIWOŚĆ GRILLOWANIA NA PŁASKO 
LAMPKA KONTROLNA 
HAK UMOŻLIWIAJĄCY ZATRZAŚNIĘCIE POKRYWY 
NIENAGRZEWAJĄCA SIĘ RĄCZKA 
STOPY ANTYPOŚLIZGOWE 
POWIERZCHNIA ROBOCZA: 275 X 165 MM
DŁUGOŚĆ PRZEWODU: 0,75 M


AKCESORIA

POJEMNIK NA TŁUSZCZ 
UCHWYT DO ZWIJANIA PRZEWODU 


INSTALACJA

NAPIĘCIE:  220-240 V
CZĘSTOTLIWOŚĆ: 50 Hz

Produkt niedostępny w ofercie Kernau.