Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / KERNAU / KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu...

KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu produktów AGD

Ulubione0

KERNAU to polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty. Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię.

KERNAU

Nasze produkty cechują  się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Jednym z nich jest utylizator odpadów organicznych Smart Cara, który sprawdzi się w kuchniach tych, którym los naszej Planety nie jest obojętny.

 

Poprzez kilkanaście lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzę, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadniamy, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Tworząc sprzęt AGD pomyśleliśmy o potrzebach wszystkich domowników. Również o najmłodszych jej członakch. Urządzenia znajdujące się w kuchni muszą gwarantować beztroskie oddanie się kulinarnym eksperymentom.

 

Energooszczędność to zaleta naszych urządzeń.

Niskie zapotrzebowanie na energię ekektryczną pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz chronić środowisko naturalne. To sprzęt dla osób, które cenią ekonomiczne rozwiązania oraz wysoką jakość w dobrej cenie.

 

Łatwość użytkowania sprzętów KERNAU.

Kuchnia to miejsce, w którym dużo się dzieje. Musimy wyposażyć ją w urządzenia łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości. Ich innowacyjne funkcje pozwalają zaoszczędzić czas usprawniając kuchenne czynności.

 

Funkcjonalność w zasięgu ręki.

To jedna z zasad, jaką kierowaliśmy się podczas tworzenia urządzeń marki KERNAU. Każdy z nas poszukuje produktów niezawodnych i łatwych w obsłudze. Komfort podczas gotowania i satysfakcja z niego płynąca to podstawy funkcjonalnej kuchni.

 

Niezawodna jakość w dobrej cenie.

W tej dziedzinie nie tolerujemy kompromisów. Poparciem tej tezy jest szeroko rozbudowany pakiet gwarancyjny, w zależności od grupy produktowej sięgający nawet do 10 lat. Sieć serwisów autoryzowanych służy pomocą i wsparcie każdemu klientowi.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau na stronie www.kernau.com

Zobacz również

POSTAW NA POLSKIE OKAPY

POSTAW NA POLSKIE OKAPY

CICHA PRACA Po całym dniu pracy bardzo często jedyne, czego pragniemy, to cisza i spokój. Jednak...

Rozgrzane!

Rozgrzane!

CUDOWNA INDUKCJA Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i wygodne. Wybór...