KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu produktów AGD - Max Kuchnie
KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu produktów AGD - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu...

KERNAU


KERNAU - polska marka ekspertem w tworzeniu produktów AGD

KERNAU to polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty. Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię.

Nasze produkty cechują  się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Jednym z nich jest utylizator odpadów organicznych Smart Cara, który sprawdzi się w kuchniach tych, którym los naszej Planety nie jest obojętny.

 

Poprzez kilkanaście lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzę, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadniamy, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Tworząc sprzęt AGD pomyśleliśmy o potrzebach wszystkich domowników. Również o najmłodszych jej członakch. Urządzenia znajdujące się w kuchni muszą gwarantować beztroskie oddanie się kulinarnym eksperymentom.

 

Energooszczędność to zaleta naszych urządzeń

Niskie zapotrzebowanie na energię ekektryczną pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz chronić środowisko naturalne. To sprzęt dla osób, które cenią ekonomiczne rozwiązania oraz wysoką jakość w dobrej cenie.

 

Łatwość użytkowania sprzętów KERNAU

Kuchnia to miejsce, w którym dużo się dzieje. Musimy wyposażyć ją w urządzenia łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości. Ich innowacyjne funkcje pozwalają zaoszczędzić czas usprawniając kuchenne czynności.

 

Funkcjonalność w zasięgu ręki

To jedna z zasad, jaką kierowaliśmy się podczas tworzenia urządzeń marki KERNAU. Każdy z nas poszukuje produktów niezawodnych i łatwych w obsłudze. Komfort podczas gotowania i satysfakcja z niego płynąca to podstawy funkcjonalnej kuchni.

 

Niezawodna jakość w dobrej cenie

W tej dziedzinie nie tolerujemy kompromisów. Poparciem tej tezy jest szeroko rozbudowany pakiet gwarancyjny, w zależności od grupy produktowej sięgający nawet do 10 lat. Sieć serwisów autoryzowanych służy pomocą i wsparcie każdemu klientowi.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com