KUCHNIA KERNAU  w pełni funkcjonalna - Max Kuchnie
KUCHNIA KERNAU  w pełni funkcjonalna - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU KUCHNIA KERNAU w pełni funkcjonalna

KERNAU


KUCHNIA KERNAU w pełni funkcjonalna

Kuchnia jako najważniejsze miejsce w domu, pomieszczenie, w którym spędza się zdecydowanie najwięcej czasu w ciągu dnia, powinna być nie tylko funkcjonalnie urządzona, ale warto zadbać aby stanowiła harmonię i przestrzeń przyjazną dla osób w niej przebywających. Dlatego urządzenia marki Kernau współgrają ze sobą i nadają temu miejscu odpowiedni charakter. Połączenie stylowego wyglądu z użytecznymi rozwiązaniami technologicznymi sprawiają, że w kuchni aż chce się przebywać, a gotowanie staje się łatwiejsze.

Sercem każdej kuchni jest piekarnik. To urządzenie bez którego ciężko wyobrazić sobie kuchnię. Ten sprzęt umożliwia nam podgrzanie a także przygotowanie pysznych pieczonych dań i potraw. Model KBO 0974 SV PT X zapewnia równomierne pieczenie dzięki stabilnej temperaturze od 50 do 270 wewnątrz urządzenia, którą łatwo ustawić za pomocą dotykowego wyświetlacza LED. Ciągły rozwój technologii umożliwia wyposażenie współczesnych urządzeń w nowoczesne, bardzo przydatne funkcje. Wszystko po to, by spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających domowych szefów kuchni.

Piekarnik często pracuje w tandemie z kuchenką mikrofalową KMO 251 G X, która nie służy jedynie do odgrzewania gotowych potraw, ale sprawdza się jako pełnozadaniowe urządzenie z funkcjami mikrofali oraz grilla.

Z piekarnikiem i mikrofalą doskonale komponuje się płyta gazowa KGH 6421 TCI X, której wykończenie ze stali nierdzewnej prezentuje się elegancko w każdej kuchni. Dziś, pomimo wysokiej konkurencji wciąż ma swoich zwolenników. Dzięki niej możemy gotować potrawy „na ogniu" co wpływa na uzyskanie aromatycznych, pełnych smaku potraw. Dużym ułatwieniem dla osób, które chcą szybko przygotować potrawy jest Palnik Turbo o mocy 3800 W. Pozwala on na znaczne zwiększenie mocy grzania i skrócenie czasu gotowania. Urządzenie wyposażone jest w panel sterujący i wygodną zapalarkę automatyczną zintegrowaną z pokrętłami. Decydując się na płytę gazową należy również zadbać o odpowiednią wentylację kuchni.

Spalany podczas gotowania gaz wymaga wietrzenia pomieszczenia, dlatego konieczne jest posiadanie odpowiedniego okapu. Wszystkie zapachy bez trudu pochłonie okap kominowy KCH 2791 B, którego wydajność sięga nawet do 800 m3/h. Programy i funkcje okapu pozwalają oczyścić powietrze w domu, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy, cząstki tłuszczu i opary. Urządzenie stanowi w kuchni także element dekoracyjny a innowacyjny system oświetlenia LED nadaje jej stylowy i przytulny wygląd.

Współczesne kuchnie wyróżnia indywidualne podejście do detali. Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody. Bateria KWT 13 PO STEEL pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest dość istotnym elementem w każdej kuchni. Korzystamy z niej średnio kilkadziesiąt razy dziennie, dlatego jej odpowiedni wybór wpływa na komfort podczas jej użytkowania. Wykończone są w taki sposób, by idealnie pasować do zlewozmywaków stalowych, które stanowią jeden z ważniejszych elementów kuchennego wyposażenia. Spełniają tak istotną rolę, jak piekarnik czy płyta grzewcza, dlatego nie dziwi fakt, że wybór odpowiedniego modelu spędza sen z oczu niejednej osobie urządzającej kuchnię. Zlew stalowy KSS G 604 1,5B1D LINEN wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. Grubość stali sięga nawet 0,8 mm i jest bezpieczna dla naszego zdrowia.

Produkty marki Kernau nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania nowych, kulinarnych wyzwań. Pełen wachlarz funkcji i udogodnień jakie oferują, pozwala na doskonalenie umiejętności kulinarnych nawet dla najbardziej zapracowanych domowników. Kuchnia z urządzeniami Kernau to przestrzeń tętniąca życiem, pełna ludzi, urzekających smaków oraz aromatów.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com